Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Martin82

Denní svícení v mlhovkách OII předfacelift

Doporučené příspěvky

Já svítím na svých autech ve dne Xenony už asi 15 let a zbytečne to není. Asi ti vadí koupit vybojku. Jiny důvod v tom nevidím 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Nevadí, já totiž xenony na autě nemám, nikdy jsem to neřekl, takže nemám důvod je kupovat. Ale potkám-li někoho, komu se je nechce kupovat, určitě ho odkáži tady na tebe, jak si napsal, rád mu na ně přispěješ. ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejde o výbojku, jde o zbytečné svícení a zvyšování spotřeby. Proto taky dnes jsou v kurzu LED denní světla...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja treba neresim spotrebu, ale sem rad ze pri dennim setrim komplet zarovky na aute.

jen skoda ze nemaj osefovany, ze pri dennim se nevypne i vnitrni osvetleni.

Editováno na PcGamer

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 10. 10. 2018 na 21:05, Milhausek napsal:

Já svítím na svých autech ve dne Xenony už asi 15 let a zbytečne to není. Asi ti vadí koupit vybojku. Jiny důvod v tom nevidím 

Vysvícené čočky, vysvícené výbojky, baterie, žárovky...mě tedy napadá důvodů docela dost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám octu 2 s xenony a nepřijde mě, že by to bylo nějak vysvicene. Má to najeto 150 000km a 10 let :) xenony svítí pořád. Přes caristu jsem si nastavil denní svícení na 40%, ale připadá mě, že xenony svítí pořád na 100%. Ale zajímalo by mě, zda to nějak jde nastavit, aby xenony v denním svítily jen na 40% třeba. Ale opravdu mě nepřipadá, že by xenony byly vysvicene. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Xenonovou výbojku nejde nastavit na %svítivost. Je to výbojka, ne žárovka. Nastavit Carristou se dá svítivost žárovek v mlhovkách, dá se nastavit poziční světlo blinkry, potom zadní mlhovky, aby svítili i při brzdění, tam to všude jde nastavit i % ale xenony se nedají nastavovat, ty buď svítí, nebo nesvítí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže nezbyde nic jiného, než svítit stále těmi xenony. Já když jsem jí nedávno koupil, tak xenony svítily do země. Přidal jsem výšku a teď osviti celou šířku silnice a dopředu svítí taky mnohem dále než čočky v f2 s Phillips 130% žárovkami. Nebo je nějaké řešení, kromě přidělání přídavných denních světel? Nechce se mě do toho rypat. :/ kolik stojí případný repas xenonu?

Už jsem jel s xenony na Octavii 1 a u té to byla extrémní tragédie. Ta měla tak vysvicene xenony, že lépe svítil i favorit. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nezakládej tady off topic diskusi! Téma je snad jasně dané!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se