Přejít na obsah

Denní svícení v mlhovkách OII předfacelift


Martin82

Doporučené příspěvky

Kolik aut co jezdí po silnici s namontovaným led svícením má opravdu homologované světla? Myslím si že to není ani 50%. Koupený ve žlutíku se značkou homologace a do měsíce jim nesvítí půlka ledek,ale je tam značka tak je to OK. To je jako,když si koupím v žlutíku tričko ADIDAS. Jsem in,ale to co to má plnit tak bohužel (kvalita,stálost,životnost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mam nakodováno ale nevim co budu mektat až mě chytnou benga . :kol-32: asi že jsem to tak koupil

Mám nakodovánu Ameriku a mlhovky pro denní svícení na 60% svítivosti. V lednu jsem byl na technické a prošel jsem bez připomínek. A co se týče Policie, musí přece vidět na první pohled, že mi svítí mlhovky jako denní svícení, protože svítí samostatně. Kdybych svítil mlhovkama jako spousta některých dobrodruhů, měl bych k nim rozsvícena obrysová světla, neboť na rozdíl od denního svícení, mlhovky úplně samostatně zapnout nejdou. Je to ošetřený dobře, myslím že se není čeho bát a policajt by musel být úplný ťululum, aby tohle nepochopil.

Editováno: , autor: Miral1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nakodovánu Ameriku a mlhovky pro denní svícení na 60% svítivosti. V lednu jsem byl na technické a prošel jsem bez připomínek. A co se týče Policie, musí přece vidět na první pohled, že mi svítí mlhovky jako denní svícení, protože svítí samostatně. Kdybych svítil mlhovkama jako spousta některých dobrodruhů, měl bych k nim rozsvícena obrysová světla, neboť na rozdíl od denního svícení, mlhovky úplně samostatně zapnout nejdou. Je to ošetřený dobře, myslím že se není čeho bát a policajt by musel být úplný ťululum, aby tohle nepochopil.

mlhovky proste jako DS nejsou homologovane, takze je ceho se bat.....at uz to logicky je vpoho reseni nebo ne..a pak uz zalezi na konkretnim policajtovi nebo technikovi na STK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlhovky proste jako DS nejsou homologovane, takze je ceho se bat.....at uz to logicky je vpoho reseni nebo ne..a pak uz zalezi na konkretnim policajtovi nebo technikovi na STK

Když se podívám na Faceliftovou Octu, vidím v mlhovkách ten rozdíl, že pro denní svícení jsou tam přidány navíc žárovky 21W (pokud se nepletu) , které dle mého názoru mají hlavní význam v tom, aby se zbytečně neničily nepoměrně dražší halogeny. Je pravda, že žijeme v absurdistánu a úřední šiml řehtá víc než je zdrávo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Právě jsem si také nakódoval dení svícení pomocí mlhovek (Amerika + dení svícení mlhovky 60%). Jedinej problem, kterej v tomto případě může nastat je ten, že když se někdo neumí rozjíždět do kopce bez ruční brzdy a zatahne ji, tak denní svícení (mlhovky) zhasnou :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám FII, 1,4TDi 59kW, r.v.2008. Chtěl bych se zeptat jestli už někdo montoval denní osvětlení LED místo kulatých mlhovek. Žádné mlhovky nemám je tam pouze krytka. A tak jsem chtěl koupit nové krytky s kulatou dírou a LED pro denní svícení. Na F I toho je spousta, ale na FII nic nemohu najít. :kol-27: Děkuji všem za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...