Přejít na obsah

Denní svícení v mlhovkách OII předfacelift


Martin82

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak tohle je ukázkoví příklad pro odpurce denních světel v mlhovkách na 60%. Tyhle světla jsou sice homologovaná,ale s dálky nevím jestli proti mně jede motorka,nebo traktor. A teď co je větší paskvil.

Editováno: , autor: žralok
Citace předchozího příspěvku !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už jsem na silnici viděl.

Mě by se líbilo něco, co maximálně vyplní mřížku vedle mlhovek. Ale ne kulatý, ty mě tam tak nějak nesednou.

Jinak já jsem příznivcem denních v mlhovkách, ale zatím mě odrazuje naše legislativa :ble

Když se svítí, tak se má svítit. Nicméně tyhle lampičky jsou v současný době legálním řešením, takže nic proti, podmínky svícení (zanedbávám umístění) jsou splněny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve dne snad každý pozmá motorku,nebo traktor,teda pokud není ůplně slepý a v noci snima přece nesvítím.?!?!

Mlhovky na 60% s dálky,tak to taky není žádný světekný zázrak.

Nic ve zlým. To určitě ne,ale aspoň se to přibližuje originálu(OII face)a s dálky vidím jestli proti mně jede auto nebo motorka. Samozřejmě jestli trefíme na blbý orgán tak máme smulu oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pridavam tabulku pro prepocet hodnoty do Bytu 20, jak se objevilo na tomto vlakne jakou hodnotu nastavit pro nakodovani v bytu 20. Dodam ze mam O2 pred face a v prednich mlhach zlute hody 55W. Prozarovky 55W je idealni hodnota 38 a pro 35W zarovku 60 obe hodnoty odpovidaji zarovce 21W O2FL. Rozdil svitu neni patrny porovnaval jsem s octavii FL u brachy jen malinky rozdil je ze u FL je zarovka vice k okraji vozu, coz se pri vetsi vzdalenosti od vozu cca od 10m ztraci. Nastaveno mam tak uz rok a pul a nemel sem stim problem na stk nebo pri kontrole pcr. Jsem rad ze vidam na silnicich stale vice takto nakodovanych oktavek :kol-47:

post-61792-0-02551700-1352651790_thumb.p

Editováno: , autor: tomio3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byt 0 bit 3 odskrtnout pro vypnuti denni evropa

byt 0 bit 4 zaskrtnout pro zapnuti denni amerika

byt 17 bit 4 zaskrtnout pro zapnuti denni pres mlhovky

byt 20 dec nastavit % svitivosti

Za tohle díky, já pořád dělal tu chybu, že jsem vy bitu 0 odškrknul denní svícení a nechal tam jen bit 17.

Už to mám 14 dní nakódované a ještě sem to nepoužil. Blbý zimní období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě přišla nová světla pro denní svícení a pasují ůplně suprově . a velice jednoduchá montáž.a nic nemusíte řezat.Pasují přesně vedle mlhovek do toho dílu,co se dá vyndat.V Sobotu namontuji.

http://www.bottari.c...-4-12v/d-70702/

Taky jsem tam mel denni sviceni... ale spis mi jde o to že je tam muže kdokoliv ukrazt jen vytahne tu mřižku i se svetlem... jak toto vyřešiš? nebo budeš doufat že se takovy zlodej nenajde?? :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...