Přejít na obsah

Odstranenie plastov


w4cko

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, mám taký problém stal som sa majitelom Octavie a predchádzajúci majitel tam nalepil nevkusné plasty aj na prahoch aj okolo blatníkov no len problém nastáva že on to lepil lepidlom na sklo a ja neviem ako by som to dal dolu? Nemáte náhodou niekto s týmto nieaké skúsenosti ako to dostať dolu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám s tou černou srágorou trošku zkušenost...A mě vždy pomohlo odlamovacím nožem vždy co nejvíc opatrně ořezat...A pak to jakoby oddrolovat ....Něco jako když Vám zůstane lepidlo po nějaké nálepce...

Ano drží to jako kráva,ale po vytvrdnutí to je jen guma...A ta se dá mechnicky opatrně dostat pryč...

Je to sraní,ale funguje to bez poškození...Ono to na hladkém laku zase tak ultra nedrží... :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady souhlas s Ondrero - dej plast dolů, opatrně odřež co půjde a zbytek odšulej. Pokud to nepůjde, kup gumový kotouček na vrtačku. Určitě bych to zkusil takovouto cestou a pokud to nevyjde, nezbývá nic než lak. Ale ono to půjde. :) Alespoň mi to tak na Opelu šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...