Přejít na obsah

EGR ventil - odpojení


martin.s

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Neustále se řeší podobné téma, avšak žádné žešení! VAG mi píše závadu 16785 - System zpetneho vedeni vyfukovych plynu Prutok prilis maly po vymazání se opět rozsvítí, vydrží to cca den až dva. Ventil po kontrole akčních členů ok. Je možné tento EGR nějak vyřadit? Nejlépe přes VAG.

Díky za dobré nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

zdravím a mám dotaz:někde jsem viděl,že na hadici mezi egr a karburátorem je namontován malý filtr,který ty olejové páry pochytá a dál na klapku pustí jen čistý vzduch.Nemohu to nikde najít.Myslíte si,že je to funkční?Mě to připadá jako zajímavý způsob,jak zabránit špinění klapky a přitom neřešit řj a její oblbnutí.Bohužel se nemohu v autě moc vrtat a tak si to vyzkoušet sám,ale vyzkoušené a funkční věci si nechávám dělat.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

no ono holt každý vadný EGR se projevuje jinak, můj první brutálně cukal, po zaslepení se s ním dalo jezdit, druhý a třetí necukal, jen se zapisoval do ŘJ, takže i po zaslepení se chovali stejně a ten můj čtvrtý, zase brutálně rozhodil volnoběh, že motor nedokázal běžet na chod na volno, za jízdy OK, ale jak jsem vyřadil začalo se to hádat a zkapalo to. Po zaslepení beze změny, teprve odpojení konektoru pomohlo ... ale než se na to před tím skoro rokem přišlo fuck , ale o tom už jsem psal v jiném vláknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...