Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Sice sem úplně OT ale když vidím tvé počínání tak mi to nedá. Na místě moda bych si tě podal. Spamuješ tu jak smyslu zbavený. Narvat do několika vláken stejný post je opravdu velmi rozumné a je vidět že tu věc mezi ušima máš zřejmě na správne místě, jen ji ještě správně používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vás všechny.Mám octavii 1,9TDI r.v.2006 a chtěl bych do ní dát tempomat.Nevíte o někom přímo v praze,kdo by mi ten tempomat tam dodělal(materiál+montáž) a za kolik?Díky moc

napiš Rolbař(ovi) nebo Honza72, jeden je z Prahy a druhej z Neratovic a oba jsou machři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím vás,

koupil sem tempomat na OII...ale bohužel ten novějšího typu...č. je 1K0 953 513 G a chtěl jsem se zeptat jestli tato páčka bude komunikovat s OII rv. 2004 a rv. 2006? Na obou je PP...takže jednotka jako taková by měla podporovat funkci tempomatu. To že u toho auta rv. 2004 musím dopojit ten drát vím. Jde mi jen o to,že je to páčka na facelift...tak jestli bude komunikovat i s předfaceliftem.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celych 14 stran jsem necetl, proto omluvte, pokud dubluji dotaz.

zajimalo by me, kolik stoji domontovani tempomatu do Octavie I. (2002, 1.8T) mimo autorizovany servis. Kolik stoji packa, kolik stoji prace, a kolik pripadne dilci ridici jednotka, pokud by bylo treba ji menit.

dekuji

EDIT: koukam, ze tohle je tema o OII... omouvam se.

Editováno: , autor: fojtan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nejlepší by bylo kdyby se to první hodilo na diagnostiku...pokud by to psalo chybu páčky...a v bloku naměřených hodnot by nebyla funční jedna z funkcí....tak s největší pravděpodobností páčka,ale muže to dělat i špatný kontakt mezi řj motoru a řj podvolantovky...a nebo špatná řj podvolantovky....

každopádně...kdyby si chtěl...mužu ti to zdiagnostikovat a popřípadě opravit...ale asi se do čr kvuli tomu nepovláčíš......

pak ti mužu ještě nabídnout páčku... za 1200,-

Ahojte ...

Mam rovaky problem dnes mi zacal blbnut tempomat raz ide zapnut a potom zasa nie tak sa chcem spytat ci pomoze vymenit packu a ak ano ci niekto nema nahodou na predaj ...Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem za rady...este som skusil vystriekat spinac contoxom a fungoval super ale uvidim zasa zajtra lebo pisali ze to na dlho nepomaha :-(ale asi to bude v tom pripade packa ...este sa chcem spytat keby som ju chcel aj menit kolko casu priblizne na to potrebujem a ci je to velmi narocne a zdlhave ...Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem za rady...este som skusil vystriekat spinac contoxom a fungoval super ale uvidim zasa zajtra lebo pisali ze to na dlho nepomaha :-(ale asi to bude v tom pripade packa ...este sa chcem spytat keby som ju chcel aj menit kolko casu priblizne na to potrebujem a ci je to velmi narocne a zdlhave ...Dakujem

to vážně na dlouho není.....to vystříkání;-)...

a není to ani náročné ani zdlouhavé...pokud máš potřebné nářadí a víš jak demontovat volant,a podvolantovku;-)....a pár plastu;-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, měl jsem octávku 1, tu jsem prodal, neměl jsem tam tempomat, domontoval jsem jej a fungoval. Nyní uvažuji o koupi nové octávky 1.2Tsi ve výbavě prima. Tato výbava nemá PC, tempomat. Podle Stránek oficiální škoda web za PC chcou 3500kč a tempomat 11 100kč. Nechám-li si domontovat do výbavy prima PC za 3500kč dostávám do vozidla zároveň i řj pro tempomat ? Dostávam tím možnost si tempomat sám po té domontovat za cenu materiálu abych nemusel platit 11 100 ? Je tomu tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...