Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

To jo, ale obráceně ne...a jak vidíš tak od listopadu není krok zpátky možný...tj. nemůžeš posadit starou páčku na novou jednotku bez úpravy...obráceně ano..jde vlastně o kostru...na staré je na 2 místech a na nové je na jedné a vlastně jde jako u staré pak 2 dráty, ale z jednoho místa. No a když posadíš novou na starou tak kostru má sice z jednoho PINu, ale to jí nevadí, ale obráceně je to problém.

Jinak ať sem dá kódování té 1.8 tsi já se juknu jak to překódovat...když to najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vsak jo, ale pokud bude mit MR07 pujdou mu tam obe packy (za predpokladu ze nema menenou podvolantovku za face).

kodovani 1.8 TSI bez tempomatu je: 0203000318070060

Pokud myslis netech.dk tak tam je SII 1.8 TSI 0203000318070160 (Jinak u VW a AU jsou jine jednotky a trosku jine kodovani)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Diky. Jednotku jsem nevymenoval, je primo z fabriky. Jen jeste dotaz, je u techto novejsich modelovych roku potreba ten propojovaci kablik mezi packou a RJ, nebo uz se jen pridela packa pripadne nakoduje a hotovo? Dnes mi v servise totiz tvrdili, ze je velice dulezity jestli k tomu tempomatu budu mit i ten drat a ze se strasne spatne ta elektrika natahuje a pry je to tak na 2 hodiny prace cela montaz tempomatu. Ale to se mi zda nejake pofiderni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze kabilk tam uz je a jestli to chapu spravne, jen sundaji volant, pridelaji packu a propoji s podvalantovou jednotkou(nic komplikovaneho), nasadi volant, nakoduji a hotovo. Takze ta rozmluva o tom kabliku kdyz vedeli ze to je MR08 je spis o tom, ze mi to namontuji z vlastnich dilu, ale kdyz nemaji vejvar z jejich nakupu u nich, tak si to dozenou tou jakoby delsi montazi, ktera vubec neni potreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jedna otázočka: stretol sa niekto s tým, že tempomat v MR 2005 nedodržiava presne navolenú rýchlosť a pri jazde z kopca si kľudne 5-10 km/h pridá? Na rovinke sa potom vráti na pôvodne zvolenú rýchlosť. Inak funguje +- spoľahlivo, zatiaľ sa mi len raz stalo, že nechcel spolupracovať. Neviem či to mám riešiť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...