Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Shani ji Cosby, ale i pro MF volant... A tu ty neprodavas, protoze ji mas v aute co :D

Jinak kdybych nekoho montoval a potreboval ji, tak se urcite ozvu a koupime...

Jakou pozadujes cenu?

Honza

Myslim ze drzet skladem podvolantovku i pro MF volant se bude v budoucnu hodit a myslim ze ne jenom kvuli me :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este upresnim ze to robia profici :D na origo diagnostickom pristroji v origo servie na novom aute.

A ze im to vypisuje ten kod v hexa sustave mi stihol povedat....kamos ktoremu to robia.

Tak jestli to robí profíci na diagnosticém přístroji přes zásuvku, tak najdou řídící jednotku sloupku řízení a tam se funkce projdou popořadě a dávají se tam volby (např. 1 až 4) podle toho, co je tam slovně napsané..žádné dlouhé kodování není třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem uz slysel o nejakem dlouhem kodovani, ale nastesti jsem jeste takove auto nedelal, takze vzdy stacil COM - Hex kabel..

Honza

To je spíš jako alternativa, nebo ne? každému takovému nastavení je vždy přiřazen nějaký kód, který když ho naťukáš, vyjde to nastejno, jako bys procházel a nastavoval jednotlivé výbavy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak jsem nakonec ten tempomat dal, stálo mě to 900,- i s montáží, ale použil jsem jho zatím jen abych to zkusil a pak abych zkusil jak mi to ulehčí život a zjistil, že je to k ničemu a nepoužím to...

Miccap:

Moje zkusenost je naprosto opacna, na decku tam nastavim tak 140 a necham to bezet, kdyz potrebuju predjet, tak slapnu na plyn, ono to pak sama spomali na puvodni rychlost. V blizskosti velkych mest uberu na cca 130.

Normalne jsem na D 1 delal spotrebu se zimakama tak kolem 7, dneska jezdim s tempomatem za 6.4.

Jsem zvedavej co to udela s letnima pneu, kde mivam tu sporebu prave kolem 6.4.

Na Slovaci mu nastavim 160 a frci skvele, nejvice se mi libi, kdyz treba pribrzdis, pak tomu zmacknes horni cast tlacitka a ono to ze 100 zacne zrychlovat na 160 (ouvodni hodnotu), to je mazec :D.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

mam podruhe problem s nakodovanim ridici jednotky motoru po montazi tempomatu do O II MR 2006 nebo 2007.

Login 11463 procte neni akceptovan ridici jednotkou motoru, takze tempomat nezprovoznim. V servisu za to chteji 500,- a to mi prijde moc, za tak malo prace..

Umite to nekdo?

Dekuji za radu.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Přátelé, mám podvolantovou jednotku 1k0 953 549 F. Jaké mě čekají problémy při montáži tempomatu? Přečetl jsem celé forum, ale ani za mák nejsem z toho chytrý. Je mi to někdo schopen namontovat na ostravsku a za kolik? Za všechny odpovědi děkuji.

Není Cosby tam odněkud? Zkus mu napsat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemy Te s tempomatem myslim necekaji. Tvoje volantova ridici jednotka tempomat podporuje..Cena by se mela odvijet od roku vyroby Tveo auta..od roku 2006 maji pripravu a tak se vymeni jen packa a nakoduje motor a prave ta ridici jednotka volantove tyce.. Pokud je auto starsi,pak se musi natahnout jeden drat navic a to je pakarna..

Cosby je z Koprivnice..V Ostrave bude urcite i nekdo jiny..Ale Cosby to samo umi taky..

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...