Přejít na obsah

chiptuning


mara00

Doporučené příspěvky

no moje porovnání FI 47kW a R 51kW je takové, že room jede krásně už od dvou tisíc otáček, samozřejmě je jiné zpřevodování, takže vyžaduje jiné řazení, Fábie však lépe táhne ve vyšších otáčkách 4000 a více, tam mi přijde room takový přidušený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tiež by som chcel skúsiť chiptuning 51kW Fabie, tak ak s ním máte niekto skúsenosť, dajte vedieť. Pýtal som sa v slovenskej pobočke Cimbu, ale napísali mi, že chiptuning týchto motorov sa robí iba na Morave (najbližšie k Slovensku). Nerád by som šiel do nejakej neznámej firmy chipovať motor a ani na Moravu, tak ak niekto viete o slovenskej alternatíve, dajte vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

A vo co tam při tom chiptuningu vlastně jde? Zvýší se výkon tim, že se řekne čidlům v autě aby posílaly jiný informace?

 

Ale nám na učnáku kdysi říkal učitel: "Motor je kompromis mezi životností a výkonem."

 

Tak jestli se tim přečipováním a zvýšením výkonu nesníží životnost.

 

Přeci jen výrobce má motory počítány pro nejoptimálnější provoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...