Přejít na obsah

Černý kouř z výfuku


Doporučené příspěvky

Nejhorší je, že s tak málo informacemi ti tu opravdu asi neporadím :kol-64:

Možností máš hodně:

1) bohatá směs (nebyl si ve škoda servisu na dílenský akci přehrání SW? nebo nenechal sis dělat chiptuning?)

2) špatná lambda sonda

3) špatný benzín (JZD závody, ono)

4) výrobní vada motoru (sice nepravděpodobné, ale stát se to může)

atd.

Za sebe doporučuji buď návštěvu servisu nebo to tu víc rozepsat (počet ujetých km,kdy sis problému všiml,při zahřátém nebo studeném motoru,ztráta "ne moc" je u tebe 1 deci na 10,000 km?,klepe se auto na volnoběh?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravím mám stejný problém akorád mám motorizaci 1.4 tsi twincharger 118 kW ano nejsem škodovák ale stejnej motor byl u RS Fabie 132kw. Auto mě dost kouří, olej se neztrácí ale za studena jde volnoběh skákavě od 500 až 750 otáček  zároveň potmavuji i světla v kabině vozu až poté co sešlápnu plyn tak se motor ustálí děkuji předem za odpovědi a baterku jsem dobyl

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, mám jiný problém a to že při stejné jízdě co jsem od koupě projel už víckrát cca 60km tam a 60 zpět bylo v pohodě a tento týden poprvé ,cesta domů a dvakrát mi z výfuku šel bílý kouř , jednou po rovince okresky a mírný kopec a kouř ,zastavil přešlo to , další jízda městem přes kruháč trochu kopec a zase to samé . Pak už do místa bydliště bylo 5km a už nic . Auto mám 14 dní koupené v bazaru, najeto má 139000km rok výroby 2012 a modelový rok 2013 Fabia 2 1.2 TSI . Nevíte kde je problém??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílý kouř sem asi nepatří, ale bude to těsnění pod hlavou, nebo jiný průnik chladicí kapaliny do spalovacího prostoru. Roli může hrát i teplota motoru, tedy vůle. Stejně s tím nejde vymyslet nic jiného, než jet do servisu, tipnul bych hlava dolů a vidělo by se. Min. přebroušení a nové značkové těsnění. A dál bych s tím nejezdil. Předchozí majitel to možná uvařil a zalepil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...