Přejít na obsah

Může hrát Superb hůř než Octavia II?


Doporučené příspěvky

Ahoj,

Měl jsem Octavii II, rádio Bolero, nyní mám Superb II taky s Bolerem a subjektivně to hraje hůř než ta samá kombinace v O2. Všude jsou repra od výrobce, nicméně u Octavie jsem neměl ani žádnou potřebu je měnit, hráli skvěle (víc basově), tady mě pomalu bolí hlava z výšek ale basy jsou nic moc.. středy v pohodě u obou aut. Ekvalizér jsem zkoušel, ale nic moc.

Může to být nějaká chyba? Nebo to tak je?

Díky :-) je mi jasné, že nemůžu čekat něco extra od defaultních repro, ale právě ta Octavie mě celkem mile překvapila, že hrála hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Asi zalezi i na radiu ( vybuzeni a tak... ) u mne je rozdil jasne slyset ve prospech S2-swing oproti O2-nexus.

Pro poradek- ze je jeden ci druhy system lepsi nevypovida o kvalite a nechtel jsem rict ze je dobry.

Editováno: , autor: iziah
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Sice stare vlákno, ale nevím, z mého pocitu teda v O2-SWING, co jsem mel hral tedy citelne hur nez S2-COLUMBUS, a o externim systému uz nemluvim, nerikam, ze jsou spatne, ale co sem tak mel moznost vyposlouchat tak nikdy nehral externi system s origo reprakama lepe, teda aspon dle meho poslechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já zase porovnával Octavii 2 FL v kombi s Columbusem vs můj SII kombi s Bolerem a v oktávce je ta muzika prostě o chlup lepší i basy jsou hlubší. V Supu když si nastavím na rádiu víc basů, tak už někdy repro drnčí a zvuk je zkreslený. (samozřejmě záleží na typu hudby)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...