Přejít na obsah

Ztráta výkonu, netáhne ....


MiraXP

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny odborníky na slovo vzaté a žádám o rady ! :palec2:

Ženy Fábka, m.r. 2005 tříhrnek dvanáctiventilek 47 kW, motor má asi 140 tis. z ničeho nic přestala táhnout. Je to jako byste jeli se zataženou ruční brzdou, nebo se zapnutou klimou, jestli se to dá popsat. Na podzim asi ve 130 tis. měněny rozvody (prasklá kladka) a později odešla zapalovací cívka. Jelikož byly na všech bubliny, tak jsem je pro jistotu vyměnil všechny. Jezdilo to celou zimu bez problémů a táhlo to prý skoro jako nové až do minulého týdne. Najednou jakoby to vůbec nejede, když sešlápnu plyn. Když mírně plynový pedál povolím, tak to jakoby přidá, ale je to strašně líné, jakoby to jelo na nouzák. Spotřeba z ničeho nic stoupla, tak o 1,5 - 2 litry. Vyměnil jsem svíčky a vzduchovej filtr, o víkendu jsem to pořádně protáhl po dálnici na chatu a zpět (100 km), celou dálnici při více jak 5000 otáčkách (což mladá řvala jako tur :D), spotřeba jako kráva a žádná změna .... Benzínem to taky není, v pátek jsem do prázdné nádrže dal velmi drahý stooktanový .... :aggressive:

Čím to může být ?? Vstřikama, škrtící klapkou, potenciometrem na plyn. pedálu, EGR ventilem, lamdba sondama, či přicpaným katem ?? Čím byste začali ?? VAG žádné chyby nehlásí .... divné .... :(

Díky všem za tipy. :help:

Editováno: , autor: MiraXP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nové poznatky.:

-vyčištěna škrtící klapka

-očištěny, otestovány a proměřeny lambda sondy -obě OK

-EGR ventil jsem za boha nepovolil, jen jsem serval jednu matku a bál jsem se, že bych to utrhnul celé, tak jsem to raději nechal ....

-provedeno základní nastavení škrtící klapky

-vyskočili chyby:

16804 - malá účinnost katalyzátoru a 16490 - tlak v sacím potrubí nesmyslný signál

Po vyčištění klapky auto znatelně živější, zmizel ten propad v plynovém pedálu, jde plynuleji do otáček, nicméně pořád to není ono a spotřeba pořád vysoká ....

Vypadá to, že je v háji katalyzátor, co ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych rozprašovačem zkusil při studenějším motoru šplíchnout benzín kolem plastového sání a motoru, zda ti to tam nepřišává falešný vzduch, pokud se ti zvýší otáčky (ožije motor), tak bych ještě nechal vyměnit ty 3 kulatá těsnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vymazat ty chyby a zkusit vytočit motor do maxima, na dvojku, na trojku, na čtverku...Jestli to tam máš třeba někde ucpané...Ale možná máš katalizátor před smrtí a sním i lambdu. To by vysvětlovalo tu spotřebu.

To už jsem udělal, dokonce jsem tam nalil 100 octanovej benzín do prázdné nádrže a zkusil to profrčet po dálnici .... Závada 16490 - tlak v sání se objeví hned a 16804 - malá účinnost katu tak po 50 km a spíš při nějakém popojíždění v koloně, kdy se rozpálí na vyšší teplotu.

Tak jsem v VAGu našel nějaký test katu, mám pocit, že to byl kanál 046, kde se postupně zahřívá až na nějakých 900 ºC, tak mi tam pak vyběhlo tuším, že něco jako "RS01kat notOK" .... :(

ještě bych rozprašovačem zkusil při studenějším motoru šplíchnout benzín kolem plastového sání a motoru, zda ti to tam nepřišává falešný vzduch, pokud se ti zvýší otáčky (ožije motor), tak bych ještě nechal vyměnit ty 3 kulatá těsnění.

Hu a nemám si rovnou nachystat buřty až to blafne celé ?! :lol::'> Ne, teď vážně, která těsnění máš na mysli ? To musím sundat celé sání ??

Editováno: , autor: MiraXP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, jímá mne hrůza !!!

Poděluji se s Vámi o nové zjištění .... jelikož s autem jezdím jen sporadicky a tudíž kontroluji olej jen občas, přiznávám také, že jsem na to v tento okamžik úplně zapomněl ..... na podzim jsem na tom nechával měnit přes známého rozvody .... koukám teď na to a při ohřátém motoru je hladina tak 4 cm nad horní rysku !!! Já se snad přeskočím !!! :aggressive::blbec:kol2kol100kol114

.... jdu se vožrat ..... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by nevěděl a dal tam pak 4 litry oleje??? :kol-32:

No nevím, už to tak vypadá .... je to ko*ot .... a když jsem viděl tu sebranku, kde to předával, tak jsem se začal trochu bát .... no ale auto pak jelo normálně .....

Vždycky jsem v tom měnil olej sám a vím, že tak akorát mezi rysky byly 3 litry ! Ještě jsem jim to zdůrazňoval ! Znáte takový to: "jasně blbečku, ty nám budeš radit ...." :wacko:

Editováno: , autor: MiraXP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...