Přejít na obsah

Změna podsvícení VW, Audi, Seat, Skoda - inspirace pro všechny


s-talker

Doporučené příspěvky

to uz lame ten mobil .. budiky jsou cele modrou a jen rucicky červenou. vypinače oken červenou spinač svetel cervenou a modrou , zrcatek take červenou a modrou , climatronik cervenou a modrou  jo jeste jedna barva displeje climatoniku bilou.. jine ledky se tam nepouzily :) a co se tyka oranzove tak ta je vklimatroniku oroginal kdyz zm,acknes nake tlacitko to se nemenilo no..sviti pouze kdyz je aktivni.. ted zvazuji jak dat columbuse asi celej červeně co myslis ? nebo cervene a kolečka volume a to druhe modre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych mel dotaz... stalo se nekomu u OII predfl ze menil podsviceni .. v mem pripade na modrou s červenyma rucickama ale otačkomer,palivomer a teplota jsou svetle modre a rychlomer sviti jakoby tmaveji modrou.. prej je to normalni ale me to normalni moc neprijde.. 

 

 

 

EDIT. VYŘEŠENO BYLA VADNA SERIE LEDEK.

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Takže konečne dokončene vsetko som daval do červeno bielej  stahovanie okien adt vsetko červene.
Jedina vec mi spravila nervy a to že si nemožem ja navolit ako to bude svietit ako na inych autach :(
Sice už zhanam ten vypinač s O1 
Zatial takto aspon že to už netaha oči 
 

post-90093-0-71095200-1461675251_thumb.j

post-90093-0-53075500-1461675252_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem,

 

Můžete mi prosím někdo poradit, jaké jsou diody a kolik jich tam je v budíkách Fabia 1.4 16V 55kW rv.2003?

Nerad bych kupoval zbytečně něco, co tam nepatří nebo nebude fungovat.

 

Předem děkuji za info

Editováno: , autor: Majlou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

BiGGy, děkuji moc. Podsvítil jsem budíky na modrou a ručičky na bílou ale ručičky moc výrazně nesvítí. Jdou vyměnit ručičky z jiných budíků tak aby svítily krásně bíle?

Co jsem koukal, tak Polo a Passat GTi jsou červené a to nechci.

Editováno: , autor: Majlou
chyba v textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...