Jump to content

Recommended Posts

Kluci ,napadlo mě založit toto tema kvuli otazkam na polsko ,dily, cestovani ,cesty, ale jsem i pro volnou diskuzi ;) , na všehny otazky budu rad odpovidat , a dokonce i naky vtim překousnu ;)

Takže ptejte se ;)

No podle toho kde tankuješ ;) doporučuju Orlen z vlastni skušenosti je to totiž naše benzina ,teda Orlen koupil benzinu ;) a co určitě doporučit nemužu tak je to Lotos a takove ty supermarketove benzinky jelikož Lotos je jejich hlavni dodavatel ,kvalita mizerna , a cena taky nic moc ;) jinak klasika všehny větši světove značky shell , bp a podobne

jinak Orlen ma v polsku největši sit benzinek ;) a zapomněl bych , je dodavatelem Bliskiej , tudiž kvalita stejně dobra jako na Orlenu ;)

Luďo , o tematu samozdřejmě vim ,ale toto temam je všeobecne ,nebudu branit klukum se zeptat tady ;) tady bych byl rad kdyby se ptali všeobecně na cokoli spojene s polskem ;) ale bojim se že to bude o benzinu a naftě :D

Morris_3nec : Pogadać można, niebronie , polski język jest jak mój własny ;)

Edited by jozzi

VAG BoBo : tak to je pro mně novinka , to jsem ani netušil ,ale ani bych se jim nedivil , při cenach PH u nas a v polsku se vyplati vozit i ve velkym , třeba i přimo přes distribučni sit ;)

inaczy widzym že umisz po naszymu :D

Jo kámoš jezdi s cisternou, jezdil do Loukova a teď říkal že už v Loukově rok nebyl, že všichni jedou do Polska, Že tam tankují cisterny Shell a podobné.

Tak se tady můžeme přít které, pohonné hmoty jsou lepší, když je tankujeme všichni stejně. Ono to prý není v tom jejich benzínu a naftě, ale ty menší benzínky, kvůli velké konkurenci sem tam přikoupí bůh ví co, aby přežily. Tím jsou myšlené Polské male čerpačky.

Edited by VAG BoBo

S tim jsem se pravě setkal na jedne menši na vyhodě polska , natankoval ,a ujel snad jen 200m , vic vody jak benzinu ,naštěsti motoru se nic nestalo ,ale přes moji žalobu ,benzinka zkrahovala :D ono mit tedka soukromou benzinku se ani nevyplati , moc nizke ceny jsou pravě voditkem pro nizkou kvalitu , teda alespon v polsku ;)

• 2 months later...

V Polsku na malych stanicech je nizka kvalita benzin. V Polsku nema problemu s shell. Ja tam tankoval a bylo dobre rovnez v zimu. Na shellu natankovalem moc litru benzin , ale v-power .

ted tankuju u lotosu a neni to spatna benzinka.

V Polsku benzin je 3 koruny levnejsi od vasich ( pb 95). Volim vasou benzine je lepsi :) . lepsi = draha :)

• 3 months later...

V Polsku tankuju jenom u Orlenu a veliká spokojenost, když jsem se ptal v polovině října, jestli je už zimní nafta, protože večer bylo kolem 0 C, tak mi řekli, že nafta už je zimní na -20 C.

Mám špatnou zkušenost v Polsku na Shellce u Náchoda, kde jsem natankoval 1.12. 2010 a auto po 15km nejelo, v naftě byla voda, která zamrzla, tak se mi to trošku prodražilo s odtahovkou atd .

ja ted' tankuju na lotose 98 dynamic a plna spokojenost . Nekdy tankuju u shell (v-power racing) a zadny problem :) . V polsku byl seznam spatnych cerpacek, a majitele dostavali pokutu za spatne palivo .

Jsou cerpacky na kterych je spatna benzina ale jsou cerpacky na kterych je dobra benzina. Mluvm jen o benzine , a nafta to jiny tema. :)

Polsky Orlen = Ceska Benzina - ve 100% :D

Edited by TOMUS
  • 7 years later...