Jump to content

Recommended Posts

Kluci ,napadlo mě založit toto tema kvuli otazkam na polsko ,dily, cestovani ,cesty, ale jsem i pro volnou diskuzi ;) , na všehny otazky budu rad odpovidat , a dokonce i naky vtim překousnu ;)

Takže ptejte se ;)

Link to post
Share on other sites

No podle toho kde tankuješ ;) doporučuju Orlen z vlastni skušenosti je to totiž naše benzina ,teda Orlen koupil benzinu ;) a co určitě doporučit nemužu tak je to Lotos a takove ty supermarketove benzinky jelikož Lotos je jejich hlavni dodavatel ,kvalita mizerna , a cena taky nic moc ;) jinak klasika všehny větši světove značky shell , bp a podobne

jinak Orlen ma v polsku největši sit benzinek ;) a zapomněl bych , je dodavatelem Bliskiej , tudiž kvalita stejně dobra jako na Orlenu ;)

Link to post
Share on other sites

Luďo , o tematu samozdřejmě vim ,ale toto temam je všeobecne ,nebudu branit klukum se zeptat tady ;) tady bych byl rad kdyby se ptali všeobecně na cokoli spojene s polskem ;) ale bojim se že to bude o benzinu a naftě :D

Morris_3nec : Pogadać można, niebronie , polski język jest jak mój własny ;)

Edited by jozzi
Link to post
Share on other sites

VAG BoBo : tak to je pro mně novinka , to jsem ani netušil ,ale ani bych se jim nedivil , při cenach PH u nas a v polsku se vyplati vozit i ve velkym , třeba i přimo přes distribučni sit ;)

inaczy widzym že umisz po naszymu :D

Link to post
Share on other sites

Jo kámoš jezdi s cisternou, jezdil do Loukova a teď říkal že už v Loukově rok nebyl, že všichni jedou do Polska, Že tam tankují cisterny Shell a podobné.

Tak se tady můžeme přít které, pohonné hmoty jsou lepší, když je tankujeme všichni stejně. Ono to prý není v tom jejich benzínu a naftě, ale ty menší benzínky, kvůli velké konkurenci sem tam přikoupí bůh ví co, aby přežily. Tím jsou myšlené Polské male čerpačky.

Edited by VAG BoBo
Link to post
Share on other sites

S tim jsem se pravě setkal na jedne menši na vyhodě polska , natankoval ,a ujel snad jen 200m , vic vody jak benzinu ,naštěsti motoru se nic nestalo ,ale přes moji žalobu ,benzinka zkrahovala :D ono mit tedka soukromou benzinku se ani nevyplati , moc nizke ceny jsou pravě voditkem pro nizkou kvalitu , teda alespon v polsku ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

V Polsku na malych stanicech je nizka kvalita benzin. V Polsku nema problemu s shell. Ja tam tankoval a bylo dobre rovnez v zimu. Na shellu natankovalem moc litru benzin , ale v-power .

ted tankuju u lotosu a neni to spatna benzinka.

V Polsku benzin je 3 koruny levnejsi od vasich ( pb 95). Volim vasou benzine je lepsi :) . lepsi = draha :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

V Polsku tankuju jenom u Orlenu a veliká spokojenost, když jsem se ptal v polovině října, jestli je už zimní nafta, protože večer bylo kolem 0 C, tak mi řekli, že nafta už je zimní na -20 C.

Mám špatnou zkušenost v Polsku na Shellce u Náchoda, kde jsem natankoval 1.12. 2010 a auto po 15km nejelo, v naftě byla voda, která zamrzla, tak se mi to trošku prodražilo s odtahovkou atd .

Link to post
Share on other sites

ja ted' tankuju na lotose 98 dynamic a plna spokojenost . Nekdy tankuju u shell (v-power racing) a zadny problem :) . V polsku byl seznam spatnych cerpacek, a majitele dostavali pokutu za spatne palivo .

Jsou cerpacky na kterych je spatna benzina ale jsou cerpacky na kterych je dobra benzina. Mluvm jen o benzine , a nafta to jiny tema. :)

Polsky Orlen = Ceska Benzina - ve 100% :D

Edited by TOMUS
Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Similar Content

    • By Jan Schejbal
      Ahoj, nikde tu nevidím vlákno s dovolenou 2013. Tak ho zakládám. Kampak se chystáte se svými škodovkami? My bychom rádi do Rogoznice v Chorvatsku. Ještě nemáme ubytování, tak bych se chtěl zeptat jestli mi můžete doporučit nějaký apartmán. Našel jsem jich spoustu v této lokalitě http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/rogoznica/, ale raději bych nějaké doporučení. Díky
×
×
  • Create New...