Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny ...

Čas pálení čarodějnic se blíží, pro jsem dnes v garáži koukal, kterou sjetou pneu si připravím na ohýnek. Nicméně jsem při tom zjistil zajímavou věc. PZ Matadorka, která byla sundaná v říjnu jako sjetá mě velmi překvapila konturou svého boku ... posuďte sami dle foto ... Na polovině obvodu má pneu standartní konturu boku a na polovině "jakýsi rádius" přitom k přechodu mezi oběma geometriema dochází plynule ...

tuším že je to na vnitřní straně pneu.

netušítě čím to mohlo být? něčím vybroušené ... ale čím a jak, vůbec mě nic nenapadá ...

post-66232-0-40502000-1335469845_thumb.j

post-66232-0-01926900-1335469929_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Je to matador :kol-30:  , ale jinak je to zajímavý, pokud byla sundaná jako sjetá, zkus jinou značku. já sem řešil něco podobnýho, ale měl jsem na starší gumě zevnitř tzv. pilku. na zadek dám  přední , dopředu jsem koupil nový a na podzim uvidím.  Zrovna u matadorek řešil kámoš odporoučející  boční kordy.

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...