Přejít na obsah

Ložisko předního kola


lubann

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Co když je to takový ňáký stejný...? Napadá mě, že buď jsou chycený obě (nebo taky ta moje hluchota...)... Zkoušel jsem i na rovný silnici kličkovat a hluk se vždy zhoršil v momentě zatočení doprava - tedy v momentě, kdy váha auta lehla víc na levou stranu - tedy jsem to tipoval na levé. Nicméně v servisu mu řekli, že je to pravé (připouštím, že neslyšej tak blbě jako já). Takže tedy budou měnit pravé a budou to dělat oni, páč stahovák stojí trojku a práce pouze 1200...

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím po delší době!....měl bych dotaz...prošmejdil jsem skoro celé vlákno a všude každej akorát píše, že měnit ložiska při XX km..ale nikdo nenapsal zatím rozdíl jak poznat špatné ložisko vs. špatný homokinetický kloub.....nedávno cestou do Olmu jsem zjistil, že při rychlosti 90-110km mi při sešlápnutí plynu začalo auto "drnčet"...né moc, ale cítil jsem to...když jedu do zatáčky tak se z levé strany vždycky ozve zvuk jako když něco pukne...většinou tento zvuk byl podobný jako když natáhnete pružinu a vrátíte do původního stavu...podle popisu v úvodní reakci tohoto vlákna by to měl být kloub...popis by tomu odpovídal...já měl teda podezření na ložisko nebo pružiny...jak kterou závadu diagnostikuju?? Jak se pozná vadné ložisko od kloubu popř. od pružiny?..Díky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle hovoří jasně o komičnosti celé situace..výpis všech poboček co dělají testy tlumičů a zrovna ta jedna co mám asi 200m od baráku tam není :D 

 

pořídím komplet štělovatelnej podvozek od Ta Technixu za 5,5peněz a bude :)  vyjde mě to levnější než to skládat origo..

Editováno: , autor: Krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ale jak píšu...u mě sice je ten barum servis...ale za 1) časově mi to nepasuje 2) zrovna tam nedělají ty testy posle té stránky :) 

 

edit: tak v olmu to udělají za 160,- což je dobrá cena...+ cca 150,- cesta ...ještě jsem volal do škodovky u nás, ale tam mi to zvedl nějakej novej čiman, a že je tohle ještě nedělal, že se musí zeptat co za to chcou...tak čekám na reakci :D 

Editováno: , autor: Krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...