Přejít na obsah

Ložisko předního kola


lubann

Doporučené příspěvky

proč sis kupoval rs když s ním jezdíš jak s 1.0 l :D:t

Protože táhne wocpodu, má brutus krouťák woe, jezdí za 3 litry a škodofka si na ní fakt pi*o dala záležet, protože nekecám má úplně jiný a mnohem lepčí interiér a hlavně khůlózní zelený třmeny lol

A taky na rozdíl od ostatních nevim co s prachama woe :laugh.gif

Editováno: , autor: MELLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já všechno vím, mi to nemusíš říkat nejsi sám woe ,který neví co s penězma a koupil si ten MB zázrak. Ale abych s ním jezdil jak pos...ý , tak na to jsem si to nekupoval. Je to jen spotřební zboží.Jo a nesnáím poláky a jejich "w" :wallbash:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne teď vážně. Potenciál motoru využívám jen na předjíždění a na to abych v pohodě mohl jet po dálnici 145 tacho kopec nekopec i plně naložený se silným protivětrem a ty brzdy a pneu - já jsem prostě úchyl a rád zkouším, kolik vydrží, mám to takový koníček. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, mi se nepovedlo najet takové km. Na pneu tak 15 a desky kolem 30 tis. Je to dáno i tím že po dálnici jedu tak 5%.zbytek po okreskách kdy si rád zařádím. Auto je nachipované a to je i další důvod proč to žere pneu, je tam vysoký krouták a ten při rozjezdu jim dává zabrat. Něco za něco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo tvrdí, že jezdím jako šnek? Já se prostě jen na semaforech nerozjíždím jako magor, nekrouhám zatáčky a přibrzďuju motorem. Rychle jezdím jen v přímém směru a spotřebu dlouhodobou ( doufám že oba myslíme tu samou - na 100hodin ) mám proto takovou, že jezdím hodně po dálnici a tam se holt pod 6 jen těžko dostanu. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já měnil všechny 4 ložiska po 125 000. A zrovna dneska jsem jel z Varů do Sokolova a začalo mi hučet PL a mám najeto 157 000km. Zajel jsem ke svému servisákovy a ten mi nabídnul origa za 3000 i s prací, takže v pondělí mažu na výměnu a poté na geometrii. Jsem rád že se mi to ozvalo ještě před geometrií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týče spotřeby tak jsem teď zkoušel jízdu město a okolo komína do 120km/h a podle PC jsem na 6,9 ale podle výpočtu mám 5,2. To jsem ale zkoušel jen jednou s plnou nádrží a vydržet jezdit normálně byl fakt problém. Jinak když jezdím normálně jak se mi chce tak jsem někde kolem 6,1 podle propočtu a né podle PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám najeto okolo 220 tis.a teď teprve měním přední pravé,levé zatím funguje,tak s ním počkám.Samotného mě to překvapilo,navíc u nafťáka....Jezdím hlavně delší cesty,dálnice,tak to možná má také trochu vliv.Za to poloosu budu měnit potřetí,tak bych raději měnil místo toho ložiska,holt to jsou ty repase....Tak snad do třetice to vyjde a nějakou dobu vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám najeto okolo 220 tis.a teď teprve měním přední pravé,levé zatím funguje,tak s ním počkám.Samotného mě to překvapilo,navíc u nafťáka....Jezdím hlavně delší cesty,dálnice,tak to možná má také trochu vliv.Za to poloosu budu měnit potřetí,tak bych raději měnil místo toho ložiska,holt to jsou ty repase....Tak snad do třetice to vyjde a nějakou dobu vydrží.

Sory!!! Mal som na mysli zadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti gratulujem. Mne odchadzali pri 180 tis. na každej Fabii. Ja tie ložiska mažem každe leto a vydržia hodne. Ono tie ložiska su origo hodne dotuiahnute ja ich doťahujem po premazani len jemne a potom vydržia hodne. (moja osobna skusenosž).

ako to mazes ?

robis neajku rozborku ?

cim to mazes ?

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak to ti gratulujem. Mne odchadzali pri 180 tis. na každej Fabii. Ja tie ložiska mažem každe leto a vydržia hodne. Ono tie ložiska su origo hodne dotuiahnute ja ich doťahujem po premazani len jemne a potom vydržia hodne. (moja osobna skusenosž).

Cim to mazes a akym sposobom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhruba ve 30000km jsem nechal udělat geošku, páč se mi sjížděly blbě gumy a hned po té geošce odešly obě přední ložiska. Takže nic moc. Jinak (klep,klep) krom divného zvukového projevu turba (občas trochu víc píská) zatím vše v pohodě (mám najeto 45000). Spotřeba léto 5.5 a zima 6,5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...