Přejít na obsah

škrtící klapka


romanxxx222

Doporučené příspěvky

tak chyby jsou stav nouze odolný resetu,pohon škrtící klapky,obě zavady jako když je odpojená,nízké i vysoké napětí,a vůbec nemá vazbu nazpět do řj,v akčních členech vůbec není,takže jsou už přepájené kabely v ohybu,pro měbylo nejjednodušší sundat řj a nechat jí překontrolovat.nikdy jsem se nesetkal,aby odešla řj na 1.2 fabii,ale zítra budu moudřejší,vidím to n kabely,nebo řj,spíš řj.protože klapka ukazuje hned po zapnutí se ustálí,a hned vyskočí na 100 procent a řj o ní vůbec neví,jiná klapka to samé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

zdravím,mám takový dotaz.Mám HTP 12  2007 najeto 60 000 km.Když vypnu motor,klapka bzučí a po 10 vteřinách se ozve klapnutí.Do servisu jsem to dával,protože si motor odněkud asi přisával vzduch,bylo slyšet syčení a motor trochu klepal.V servisu vyčistili klapku,motor se zklidnil,syčení přestalo,ale ta klapka dělá to samé.Jinak žádné hlášky.Je to normální že klapka tak dlouho dojíždí?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

caute,

rozhodol som sa vycistit skrtiacu klapku, postup mam nastudovany, ale jednu vec som nenasiel. Ked demontujem - respektive pojdem uz nahodit s.klapku, tak je tam aj nejake tesnenie ? ktory si mam najskor kupit, alebo je to bez tesnenia a staci natriet dotykove plochy akolkovek vazelinou ?

Vdaka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Dobrý den, prosím vyřešil někdo závadu se škrtici klapkou co popisuje johan 33, potkalo mě to samé až už začínám tapat, dík za radu. Klapky ok, pedál plynu ok, kabeláž proměřená a snad taky ok, ridici jednotka ? Nebo blbě zaměřena kabeláž? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...