Přejít na obsah

Výměna xenonové výbojky


Martin Molnár

Doporučené příspěvky

Nevím, jak je to u předface, ale pokud byste to dokazal za 3 minuty u face, rozhodně se zapíšete do Guinessovy knihy rekordů:-)

 

Na druhou stranu za denní LED a blinkry a zadní LED mně osobně FL stojí, výbojky vydrží dlouho, obzvlášť když si člověk hlídá auto rozsvěcení na tunely atd., takže mě ta složitá výměna nijak žíly netrhá, jinak dálkové H7čky mám taky za 3 minuty a nic jiného se tam nemění, žádná prasklá vlákna u blinkrů, ani blbě přístupné parkovačky před STK, takže má to svoje plusy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyt cajk , právě proto se ptám jak to je , až mě nemile překvapilo , když to TEDA MĚLI udělaný tak jednoduše , že to vývojem zesložitěli MAGOŘI ACH JO :-(  
O rekordy ve výměně výbojek mi nejde :-) 
mam vzadu taky face ledky světla , nechal sem je nakodovat , aby to svítilo i s SPZ stale jako právě předek dennky , a tunely nijak nehlídám páč svítim kolem dokola všecko co svítit má .. přepínač mam poloha 0 

PS: hele když to ted čtu zpětně až ke svojemu příspěvku s tří minutovou výměnou , tak je fakt , že se to několikrát zminuje , že FACE je složitější , jak přístupem tak časem ..... no to nevymyslíš ty jejich zlepšováky :-(

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě a palec nahoru za zadní LED na předface:-)

 

Takže to máte nastavené tak, že máte světla na nule a po nastartování se rozsvítí zadní obrysovky, SPZ a vepředu denní/potkávací?

 

Podle mě to u FL udělali naschvál takhle pitomě podle toho trendu, kde čím modernější auto, tím víc kvůli sebemenší prkotině bude běžný uživatel navštěvovat servis, kde si řeknou něco jako bůra za výbojku a dvojku za práci nebo tak něco...Na druhou stranu aspoň zadní žárovky jdou měnit snadno, i když je mi trochu záhadou, proč nejsou Full LED - vepředu LED blinkr je, tak to určitě mohlo jít i vzadu, no a mlhovka sorry jako - proč vlákno? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj v originálu po startu na předface a poloze 0 - ( AUTO - OBRYS - POTKAVAČKY ) na přepínači , svítej přední dennky ..
zadek světla a SPZ ..
za světla i v tunelech : 0
předek dennky + zadek světla a spz ;-)

xenon pouze za tmy a to davam jen AUTO
 

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...