NeoCZ15

Tam, kde Honda i-DTEC končí, My začínáme!!!

43 příspěvků k tomuto tématu

To jsou ale hloupý řeči. Je vidět, že jste jen břichohubý provokatér.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jsem já to klidně přiznám :D ale konstatoval jsem fakta, takže tomu můžete řikat štěstí, pokud máte tu třicátou karoserii co je opravdu v pořádku :D

Upraveno uživatelem MotherFucker
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pořád nějak nechápu co tady na tom foru chceš dokázat,nebo propagovat. Když značku Škoda nemusíš tak jsem vůbec nepiš a jdi si někam k Hondě.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
MotherFucker

Snad mi nechceš tvrdit, že u Hondy na každou kastlu naběhne člověk a kontroluje ju.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pořád nějak nechápu co tady na tom foru chceš dokázat,nebo propagovat. Když značku Škoda nemusíš tak jsem vůbec nepiš a jdi si někam k Hondě.

Nebo nakrklé nemakačenko, co ho vylili ze svařovny, protože každá 30tá se MUSELA kontrolovat s podezřením z možného šulení výrobního postupu. Od té doby se díky technologiím z Chropyně nemusí kontrolovat nic. Samozřejmě myšleno ironicky. Kontrolují se spousty parametrů a plky zavánějí šířením poplašné zprávy.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Luďa: ale ano chci :-D a nejen u hondy ale i u toyoty a mazdy nebo nissanu, prostě brilantních skvěle udělaných kvalitních spolehlivých japonských vozů člověk dohlíží na každý auto co vyjede z továrny, proto nejsou jejich auta jenom spotřební zboží, nedělaj se tak aby se rozbily po určitých km dělaj se tak aby zákazníkovi vydrželi co nejdýl a vždycky ho dovezli domů :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Páči sa mi tá tvoja detská naivita... :D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To že mi je 8 let neznamená že jsem naivní, tak to prostě je, můžeš mít sebelepší auto ale ve spolehlivosti a kvalitě zpracování bude honda vždycky nejlepší ;-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to tu máme panečku znalce. Evidentně přečetl spousty testů aby nám to mohl vysvětlit. To se máme na co těšit, jakými moudry nás ještě poučí.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To že mi je 8 let neznamená že jsem naivní, tak to prostě je, můžeš mít sebelepší auto ale ve spolehlivosti a kvalitě zpracování bude honda vždycky nejlepší ;-)

Jo, a teď ještě tu o Červené karkulce. Když jsem se svého času rozmýšlel jaké auto si koupím, byla ve výběru i Toyota Auris. Po prostudování příslušných for jsem nenabyl dojmu, že je nějaký větší rozdíl v kvalitě mezi koncernem VW a konkrétně Toyotou. Všechno jsou to jen plechovky a některé holt mají své typické problémy.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně tak!!! A to že někdo z auta stříká do textilu, někdo ho má opravdu jako přesunovací prostředek, jiný jako stroj na výrobu peněz a někdo to má jako svátost není nutno nikomu zazlívat. Dnes to auto pořídí člověk nové, za pár let se dostane do rukou nějakého kentuse, rozfláká to a nakonec to stějně skončí někde v peci v železárnách. Byla doba, kdy jsem poskakoval kolem felicie, v zimě pod plachtou(neměl jsem garáž) a týden po prodeji to její "nový" majitel ožralý nakouřil do stromu pravými dveřmi a z auta zbyly jen zadní světla. Dnes mám to co mám. Po čtyřech letech mu "nic" není, i když to stojí venku, tak po umytí jako včera přivezené ze salonu.  A sedět z toho na zadku že na tu napucovanou hromadu nastříkaného šrotu prší? To auto u toho nebrečí a je mu  úúúúúpně jedno, zda-li prší, sněží, nebo svítí sluníčko a stejně je mu jedno jest-li máš na splácení úvěru nebo nemáš, jedno kde jsi na něj vzal a jakým způsobem. Zkus kopnout do blatníku jest-li krom případné promáčkliny to auto bude brečet že ho to bolí. Nebude, jen tvoji peněženku na opravu. A i kdybys to kladivem rozflákal, tak je mu to jedno. Samozřejmě, když na netu vidím dementy co si léčí mindráky třeba na starých autech, když s nima dělají "nechutnosti" to člověka trošku "zabolí", ale už jsem dospěl do fáze kdy to přestávám tak prožívat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přátelé okřídleného šípu,

je dnes ..vno v televizi a tak se nudím. Trocha oživení. Pro: KubinoPv - já letos oslavil Abrahámoviny, ale pořád to prožívám a doufám, že mne to ještě nějakou chvíli bude držet. Radek.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

KubinoPv- A těch 20% lidí že zaměstnává, to máš nějak podloženo? Vim, že je to hodně, ale tolik?

Auto mam jako svátost, páč vim, že na nový nebudu mít zas tak 15 let

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

někde jsem to četl, ale realita bude asi jinde. Reálně tak 120-130 tis. lidí +- přímo u výroby vč. dodavatelů. 35 samotná Š-A s pobočnými závody. Zbytek pak zaměstnanci u dodavatelů.  K tomu služby v ubytování, dopravě, stravování včetně obchodů s nepotravinářským zboží, atd. atd. Aby to nakonec nebylo dalších hrubým odhadem 120. Tj. 200-250tis lidí. Když vezmu, že z 10mil lidí je 3mil důchodců, 3 mil děcek a studentů, 2 mil státních zaměstnanců, 0,5 nezaměstnaných v evidenci, dalších 0,5 na sociálkách, to nakonec bude fakt 20% opravdových pracujících :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Státních zaměstnanců není 2 miliony, to už bysme dávno zkrachovali. Stát přímo z rozpočtu platí asi 427 tisíc lidí, dohromady se státními firmami, nemocnicemi atd. a veřejným sektorem (obce, kraje) to je asi kolem milionu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to nebude 20, ale cca 8%. I tak to je a není dobře. Vykazuje to nebezpečnou závislost na v podstatě jedné "pořádné" firmě. Kdyby se ovšem šlo do důsledku, kolik auta všeobecně zaměstnávají, tak to číslo bude ještě nebezpečnější. Jen v Pv a okolí vím o cca 5000 lidí co dělají u dodavatelů pro automobilky resp. přímo u producentů nějakých samohybů pracují. A znovu se to stáčí na podružné služby a příjmovou složku, kterou tito lidé utrácí pro ostatní zaměstnaně, kteří zase mají peníze na koupi auta. A to jsme zase zpátky na začátku.

Upraveno uživatelem KubinoPv
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A tos počítal jenom ty, co mají návaznost na ŠA? A co TPCA a Hyundai?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jejich podíl na přímých dodávkách je díky tomu, že jsou v podstatě montovnama dílů z domovských zemí jiný, ale taky ne zanedbatelný. Bráno v regionu výroby.

Upraveno uživatelem KubinoPv
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od pjdefort
      Prodám novou nepoužitou pouze rozbalenou dečku (sedák i opěrák) výhřevu sedaček do Škoda Rapid. Pořizovací cena 1800kč
    • Od admin
      Pravidla SKODAHOME.cz nového fóra (aktualizováno 12.3.2017)
      Všichni účastníci fóra jsou povinni se po registraci seznámit s těmito pravidly a dodržovat je. V případě aktualizace pravidel, bude jejich změna oznámena ve vyvěšeném příspěvku, se kterým je každý povinen se seznámit.
      Na fóru si každý může vybrat některý ze tři druhů přihlášení, a tím i výhody a přístupy do různých sekcí. Samontnou skupinou jsou Moderátoři a Admini, kteří patří k nejzkušenějším, na zdejším fóru.
      KLASICKÝ UŽIVATEL: Jedná se o klasický účet pro nově registrované členy. Nově se dá přihlásit i s účty Facebook, Microsoft a Google
      ČLEN KLUBU: Základ účtu jako u klasického uživatele s možností získání slev na produkty u partnerů a dalších výhod.
      PARTNER: Stejné podmínky jako u člena klubu jen s tím rozdílem že tento účet je firemní pro komerční použití.
      FORUM BEZ REKLAM: Za malý roční poplatek můžete podpořit naše forum a procházet ho tak bez reklam. Více informací ZDE.
      MODERÁTOR/ADMIN: Jedná se o účet moderátorů a správců. Aktuální seznam naleznete ZDE.
      Klubové – členové klubu SKODAHOME.cz mají přístup i do klubových sekcí, různé výhody, včetně slev u vybraných firem podmíněných nákupem na klubové karty. Další výhodou je možnost mít tři fotogalerie – garáže na svá auta. Počet fotografií v jedné garáži je zvětšen na 30.
      Uživatel smí mít na fóru pouze jeden účet. Při zjištění, že zde má vícero účtů, budou tyto nadbytečné odstraněny bez náhrady. Na žádost uživatele mohou být sloučeny.
      Uživatel, využívající přístup na forum pomocí aplikace Tapatalk, je povinnen si ji nastavit takovým způsobem, aby se v jeho příspěvcích nezobrazovala oznámení, z jakého mobilního zařízení byl příspěvek odeslán (např.  "Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk" apod.).
      Fórum je hlavně koncipováno pro soukromé subjekty a pro komerční propagaci nás kontaktujte ZDE.
      [1] Galerie uživatelů je pouze na zveřejnění fotografií Vašeho automobilu, jejíž jste autorem. V albu mohou být fotografie pouze jednoho vozu, na další musí být zřízena nové album. Za zveřejněné fotografie nese odpovědnost uživatel alba a provozovatel může nevhodné fotografie (obsahově, porušení autorský práv atd) bez varování smazat.
      [2]Založení nového TÉMATU
      Nové téma se založí pomocí tlačítka |Založit nové téma| Témata je nutno zakládat ve správných sekcích tak, aby obsah tématu co nejlépe korespondoval s obsahem sekce. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nesprávně založená témata budou bez upozornění odstraněna. Před vložením nového TÉMATU se tedy vždy nejdříve přesvědčte, zda se již stejné, nebo podobné téma v příslušné sekci nenachází! Jestli ano, pokračujte v existující diskuzi přidáním svého dotazu pomocí tlačítka |Odpovědět na toto téma| anebo použitím pole pro odpověď za posledním příspěvkem na konci stránky. Duplicitní téma bude uzamčeno, s případným uvedením odkazu, kde má jeho zakladatel pokračovat, a následně odstraněno. Název tématu by mělvždy co nejvíce vystihovat obsah daného tématu.  Názvy témat jako „Pomoooc, help, please“  a podobně,  jsou nepřípustné a takto nazvané téma může být přejmenováno anebo bez varování odstraněno.  Při vkládání nového tématu se dále řiďte těmito pravidly:
      Název tématu nesmí obsahovat odkaz na webovou stránku (skrytá reklama) nebo název firmy, ale musí stručně vyjádřit obsah řešený v něm. Nové téma nesmí být vloženo za účelem pouze reklamy na konkrétní výrobek. V prvním příspěvku při založení tématu vždy přesně formulujte, jakým směrem má téma směřovat a zde již smí být uvedena webová adresa na dané téma. Při zadání nového tématu nebo příspěvku používejte standardně nastavenou barvu písma. Jiné barvy použijte pouze v případě, chcete-li zvýraznit část textu, která je důležitější než-li zbytek textu. [3]PŘÍSPĚVKY
      Předmět příspěvku by měl vždy co nejvíce vystihovat obsah daného tématu. Tlačítka |Odpovědět na toto téma| nebo |Citovat| a |Vícenásobná citace| jsou určena k reakci na již zveřejněný příspěvek, tlačítko |Založit nové téma| slouží k zadání nového tématu. Poznámka: Nezakládejte stejný dotaz do více sekcí a témat najednou! Takovéto dotazy mohou být bez varování odstraněny. Při odpovídání na určitý příspěvek používejte správně tlačítko |Citovat| nebo |Vícenásobná citace| - necitujte bezprostředně předešlý příspěvek!  Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Nesprávné citace mohou být odstraněny. Nepoužívejte sprostá slova a ani jiné urážky, jinak bude příspěvek bez předchozího varování smazán. Stejně tak jakýkoli pokus o flame bude bez varování odstraněn. Příspěvek v případě porušení pravidel může být bez varování odstraněn. Rovněž mohou být smazány zbytečné, nesmyslné a urážlivé příspěvky, stejně tak jakýkoli pokus o vyvolání konfliktu (jako třeba odkazy na konkurenční stránky atd.) a taktéž příspěvky mimo téma (off topic). [4]V případě neslušného, vulgárního nebo jinak nevhodného chování moderátor (nebo admin) může udělit uživatelům napomenutí jako upozornění na nevhodné chování.  Jestliže uživatel bude v nevhodném chování pokračovat, může dostat další napomenutí. V případě třetího napomenutí dostane rovnou i zákaz na fórum přispívat po určitou dobu (podle situace a uvážení moderátora/administrátora), případně úplný zákaz vstupu na fórum. Nevhodným chováním se myslí psaní off-topic příspěvků, spamování, tapetování, trolling, hrubé urážení a osobní napadání, opakované nesprávné citování, jakož i porušení jiných pravidel fóra. V případě hrubého porušení pravidel může být zákaz přispívání udělen i bez předchozích udělených napomenutí!
      [5]Uživatel vidí udělená napomenutí ve svém profilu jako „ X trestných bodů “.
      [6]Jakékoli veřejné napadání administrátorů a moderátorů za jejich činnost a rovněž polemiky a zpochybňování jejich rozhodnutí budou bez varování odstraněny. Dotčený uživatel bude řešit svoje stížnosti/náměty s příslušným moderátorem pomocí soukromých zpráv.
      [7]Tato pravidla jsou platná na celém fóru. V jednotlivých sekcích mohou být ještě doplněna o specifické dodatky – sekční pravidla. Tato sekční pravidla jsou vždy v příslušné sekci vyvěšena a uživatelé jsou povinni se jimi v dané sekci řídit.    
      [8]Tlačítko |Nahlásit příspěvek| slouží na nahlášení závadného příspěvku moderátorům a administrátorům diskusního fóra. Nepoužívejte tlačítko |Nahlásit příspěvek| na přidání vaší odpovědi na původní příspěvek v diskuzi! V případě, že bude zaznamenáno zneužití uvedeného tlačítka, bude uživateli uděleno napomenutí se všemi z toho vyplývajícími důsledky.
      Typy napomenutí
      Porušování pravidel - (5 bodů - automaticky se odeberou body po 30 dnech)
      Opětovné porušování pravidel - (10 bodů - automaticky se odeberou body po 30 dnech)
      Ignorant - (15 bodů - automaticky se odeberou body po 30 dnech)
      Spammer - (30 bodů - automaticky se odeberou body po 90 dnech)
      Sankce podle bodů
      5 bodů = Zákaz příspěvku na 8 hodin
      10 bodů = Zákaz příspěvku na 2 dny
      15 bodů = Zákaz příspěvku na 30 dní
      Body se sčítají a podle data uděleni se odebírají.
      [9]Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru, tento může obsahovat vložený obrázek. Administrátor však má právo nevhodný podpis (obsahující příliš velký obrázek, je-li podpis příliš dlouhý nebo obsahuje nevhodný odkaz) upravit do přijatelné podoby. Podpis nesmí obsahovat odkaz na jiné weby. stránky (po dohodě s administrátory může být udělena vyjímka)
      [10]Provozovatel fóra, administrátoři fóra a ani moderátoři fóra jednotlivých sekcí nenesou žádnou odpovědnost za příspěvky a jejich obsah.
      [11]Používání češtiny/slovenštiny s háčky a čárkami na boardu není zakázáno, její použití je čistě na vás.
      [12]Při zadávání inzerátu uveďte co nejpřesnější popis prodávaného zboží a alespoň orientační cenu. Inzeráty bez uvedení ceny budou smazány! Rovněž budou smazány offtopic diskuse k prodávanému zboží, a jejich autorům bude zvýšena úroveň varování. Nepleťte si inzeráty s běžnými diskuzemi! - Posunutí inzerátu na vrchní pozici je povoleno maximálně jednou za 7dní. Po prodeji zboží je prodávající povinen napsat, že zboží bylo prodáno, následně moderátor inzerát uzavře a později bude smazán. Podrobná pravidla bazaru jsou k dispozici ZDE.
      [13]Na serveru je zakázáno prodávat zboží z nekalé činnost, následky ponese sám pisatel. Administrátoři nenesou zodpovědnost za takové inzeráty, pokud však na takový narazí, neprodleně ho odstraní.
      [14]Toto je DISKUZNÍ FÓRUM, nikoliv novinky - pokud nebudete vůbec přispívat nebo server nebudete navštěvovat, může být Váš uživatelský účet zrušen bez předchozího varování.
      [15]Warez, linky na cracky programu a jiné odkazy na nelegalní software nebo nevhodné, nespolupracující weby jsou zakázané. Tyto témata (topicy) budou mazány.
      [16]Zaregistrováním se na fóru SKODAHOME.cz jste se zavázali dodržovat pravidla tohoto diskuzního fóra a souhlasíte se zasíláním zpráv formou SZ (MESSENGER) nebo E-Mailem o novinkách a obchodních sdělení. V případě porušení těchto pravidel jste povinni akceptovat rozhodnutí administrátorů nebo moderátorů bez výjimky. Uživatel může zasílání zpráv zrušit ve svém účtu nebo odkazem v emailu.
      [17]Pravidla jsou aktualizována dle potřeb provozovatele, které se může přizpůsobovat i chování uživatelů fóra. Pokud se změnou nebo doplněním nesouhlasíte, jste povinni zažádat o zrušení uživatelského účtu. Veškeré zveřejněné příspěvky se stávají majetkem fóra, bez nároku na smazání svých témat/příspěvků při ukončení uživatelského účtu.
    • Od ddf
      Prodám disky se zimníma gumama a poklicema Škoda. Byly použivané na Superb 2. 
      Vzorek cca 7 mm tzv slušný. 
    • Od Hampejz
      Po skoro 4 letech přišel čas na změnu a nabízím svou eReSku.

RV. 2011. Koupené od škofinu ve 30tis v roce 2013. Do roku 2015 v tovární 4letté záruce. Nyní 120tis km před druhým velkým servisem. Jak už to bývá, mám nabídku na něco jiného, takže jsem prodej neplánoval a do auta nasypal ještě úplně nové gumy (17" Conti winter... na zimu a 18" Michelin pilot 4 na léto) za cca 30tis celkem. Auto servisované v Přerostovi se serviskou a v záruce mobility.

Výtažek z výbavy:
      - DSG, Columbus, BT, Hlasové ovládání, výhřev sedáků, elektrický vše krom sedaček. Šíbr, soundsystem, dvojitá skla s folií proti sluníčku/teplu, a další...
      - bourání - 3x pravý bok (nepochopíš, proč mi to tam furt někdo škrábe) - nicméně autirozovaný servis s výměnou dveří, takže jak nové. Již od koupě mám pod značkou promáčklý nárazník (asi od koule) a přední mám na půdě schovaný nový. Nikdy jsem ho nedal, protože na bílé jsou prostě škrábance od parkování vidět hned a tudíž oba narázníky mají šmouhy
      - Dodělání - oděrky na haubně jsem řešil lakem spolu s maskou a zrcátky (zbytek červené je folie)
      - vady - sem tam kosmetika plus škrábance na nárazníkách, reznoucí víko kufru od šroubů křídla (nechápu, proč tam nebyl nerez. Přehlídl jsem to a pak už bylo pozdě to řešit. Dle mne to bez problémů dá tak 4-5let, než to začne vadit a poté bych to řešil novým víkem do laku - aspoň to byl můj plán). 

Zbytek v mém vláknu a jedno foto níže.
      Cena 310.000 bez DPH a vyhrazuji si právo stáhnout inzerát v případě že mi nevyjde plánovaná koupě

• Od eauto1.cz
      ŠKODA OCTAVIA 1.6i 75kW 2004 KLIMA ALU 4xBAG TAŽNÉ 128.000KM
      ✔PLATNÉ DO SMAZÁNÍ
      Do provozu: 11.05.2004
      Počet majitelů: 2. 
      Tachometr: 128.000 km 
      Palivo: Natural 95 
      Motor: 1.6i SR 1595ccm BFQ 
      Převodovka: manuální, 5 stupňová 
      Výkon: 75 kW (102 k) 
      192 km/h 
      Euro4 
      Stav: velmi dobrý, dovezeno nehavarované 
      Možnost leasingu / úvěru: ANO 
      Původ: dovoz SRN, v CZ nejeto 
      Prověření původu: Cardetect 
      Hmotnost bržděného přívěsu:1200 kg 
      Objem kufru (min./max.): 548 / 1512 litrů 
      Spotřeba mimo město: 5,6L/100km 
      Spotřeba kombinovaná: 6,9L/100km 
      Pneumatiky: 195/65/15 70% 
      Disky: Litá kola 15", Škoda Trinax 

Vnější vzhled a označení výbavy 
      *Ambiente*, zeleně tónovaná skla, ukazatel vnější teploty, vyhřívaná zrcátka, kliky a zrcátka v barvě vozu, velké pravé zrcátko, mlhovky, držáky na střešní nosiče INTEGROVANÉ ve střeše (Lyžiny/Hagusy), třetí sluneční clona u zpětného zrcátka, litá kola Škoda, kliky a zrcátka v barvě karosérie, odhlučňovací kryt motoru a kryt akumulátoru, krytky šroubů alu kol, tažné zařízení 1200kg NOVÉ originál Škoda sundávací bajonet uzamykatelný.

Vnitřní výbava 
      Klimatizace, palubní počítač s dojezdem, dělená zadní sedadla, zadní sedačky zcela vyjímatelné z vozu, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, Isofix, 2x výškově stav. přední sedadla, 2x bederní opěrky, kožený volant stavitelný v obou osách, plato, uhlíkový kabinový filtr, osvětlení dveří, 5x tříbodový bezpečnostní pás, kapsy ve všech dveřích, dekor středového panelu: šedá metalíza, plnohodnotné rezervní kolo, kožený volant, loketní opěrka zadní, středový panel palubovky šedá metal. 

Audio 
      autorádio Škoda Symphony, sound systém s 8mi reproduktory. 

Pohon a technika: 5ti stupňová manuální převodovka, ABS - antiblokovací systém, BAS - brzdový asistent, MSR - regulace brzdného účinku motoru, ASR - protiprokluzový systém, posilovač řízení.

Bezpečnost: 4xAirbagy, napínače bezpečnostních pásů, možnost deaktivace airbagů, uzamykatelná schránka, imobilizér, výškově stavitelné pásy vpředu, 2x klíče, třetí brzdové světlo LED, návody, manuály.

VÍCE HD FOTO KLIKNĚTE ZDE

POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI!
      SLEVA JISTÁ!

MOBIL: +420 737 888 840 
      EMAIL: 1auto@centrum.cz
      Všechna práva vyhrazena
      MRKNĚTE NA SPZ