NeoCZ15

Tam, kde Honda i-DTEC končí, My začínáme!!!

43 příspěvků k tomuto tématu

To jsou ale hloupý řeči. Je vidět, že jste jen břichohubý provokatér.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jsem já to klidně přiznám :D ale konstatoval jsem fakta, takže tomu můžete řikat štěstí, pokud máte tu třicátou karoserii co je opravdu v pořádku :D

Upraveno uživatelem MotherFucker
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pořád nějak nechápu co tady na tom foru chceš dokázat,nebo propagovat. Když značku Škoda nemusíš tak jsem vůbec nepiš a jdi si někam k Hondě.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
MotherFucker

Snad mi nechceš tvrdit, že u Hondy na každou kastlu naběhne člověk a kontroluje ju.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pořád nějak nechápu co tady na tom foru chceš dokázat,nebo propagovat. Když značku Škoda nemusíš tak jsem vůbec nepiš a jdi si někam k Hondě.

Nebo nakrklé nemakačenko, co ho vylili ze svařovny, protože každá 30tá se MUSELA kontrolovat s podezřením z možného šulení výrobního postupu. Od té doby se díky technologiím z Chropyně nemusí kontrolovat nic. Samozřejmě myšleno ironicky. Kontrolují se spousty parametrů a plky zavánějí šířením poplašné zprávy.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Luďa: ale ano chci :-D a nejen u hondy ale i u toyoty a mazdy nebo nissanu, prostě brilantních skvěle udělaných kvalitních spolehlivých japonských vozů člověk dohlíží na každý auto co vyjede z továrny, proto nejsou jejich auta jenom spotřební zboží, nedělaj se tak aby se rozbily po určitých km dělaj se tak aby zákazníkovi vydrželi co nejdýl a vždycky ho dovezli domů :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Páči sa mi tá tvoja detská naivita... :D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To že mi je 8 let neznamená že jsem naivní, tak to prostě je, můžeš mít sebelepší auto ale ve spolehlivosti a kvalitě zpracování bude honda vždycky nejlepší ;-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to tu máme panečku znalce. Evidentně přečetl spousty testů aby nám to mohl vysvětlit. To se máme na co těšit, jakými moudry nás ještě poučí.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To že mi je 8 let neznamená že jsem naivní, tak to prostě je, můžeš mít sebelepší auto ale ve spolehlivosti a kvalitě zpracování bude honda vždycky nejlepší ;-)

Jo, a teď ještě tu o Červené karkulce. Když jsem se svého času rozmýšlel jaké auto si koupím, byla ve výběru i Toyota Auris. Po prostudování příslušných for jsem nenabyl dojmu, že je nějaký větší rozdíl v kvalitě mezi koncernem VW a konkrétně Toyotou. Všechno jsou to jen plechovky a některé holt mají své typické problémy.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně tak!!! A to že někdo z auta stříká do textilu, někdo ho má opravdu jako přesunovací prostředek, jiný jako stroj na výrobu peněz a někdo to má jako svátost není nutno nikomu zazlívat. Dnes to auto pořídí člověk nové, za pár let se dostane do rukou nějakého kentuse, rozfláká to a nakonec to stějně skončí někde v peci v železárnách. Byla doba, kdy jsem poskakoval kolem felicie, v zimě pod plachtou(neměl jsem garáž) a týden po prodeji to její "nový" majitel ožralý nakouřil do stromu pravými dveřmi a z auta zbyly jen zadní světla. Dnes mám to co mám. Po čtyřech letech mu "nic" není, i když to stojí venku, tak po umytí jako včera přivezené ze salonu.  A sedět z toho na zadku že na tu napucovanou hromadu nastříkaného šrotu prší? To auto u toho nebrečí a je mu  úúúúúpně jedno, zda-li prší, sněží, nebo svítí sluníčko a stejně je mu jedno jest-li máš na splácení úvěru nebo nemáš, jedno kde jsi na něj vzal a jakým způsobem. Zkus kopnout do blatníku jest-li krom případné promáčkliny to auto bude brečet že ho to bolí. Nebude, jen tvoji peněženku na opravu. A i kdybys to kladivem rozflákal, tak je mu to jedno. Samozřejmě, když na netu vidím dementy co si léčí mindráky třeba na starých autech, když s nima dělají "nechutnosti" to člověka trošku "zabolí", ale už jsem dospěl do fáze kdy to přestávám tak prožívat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přátelé okřídleného šípu,

je dnes ..vno v televizi a tak se nudím. Trocha oživení. Pro: KubinoPv - já letos oslavil Abrahámoviny, ale pořád to prožívám a doufám, že mne to ještě nějakou chvíli bude držet. Radek.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

KubinoPv- A těch 20% lidí že zaměstnává, to máš nějak podloženo? Vim, že je to hodně, ale tolik?

Auto mam jako svátost, páč vim, že na nový nebudu mít zas tak 15 let

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

někde jsem to četl, ale realita bude asi jinde. Reálně tak 120-130 tis. lidí +- přímo u výroby vč. dodavatelů. 35 samotná Š-A s pobočnými závody. Zbytek pak zaměstnanci u dodavatelů.  K tomu služby v ubytování, dopravě, stravování včetně obchodů s nepotravinářským zboží, atd. atd. Aby to nakonec nebylo dalších hrubým odhadem 120. Tj. 200-250tis lidí. Když vezmu, že z 10mil lidí je 3mil důchodců, 3 mil děcek a studentů, 2 mil státních zaměstnanců, 0,5 nezaměstnaných v evidenci, dalších 0,5 na sociálkách, to nakonec bude fakt 20% opravdových pracujících :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Státních zaměstnanců není 2 miliony, to už bysme dávno zkrachovali. Stát přímo z rozpočtu platí asi 427 tisíc lidí, dohromady se státními firmami, nemocnicemi atd. a veřejným sektorem (obce, kraje) to je asi kolem milionu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to nebude 20, ale cca 8%. I tak to je a není dobře. Vykazuje to nebezpečnou závislost na v podstatě jedné "pořádné" firmě. Kdyby se ovšem šlo do důsledku, kolik auta všeobecně zaměstnávají, tak to číslo bude ještě nebezpečnější. Jen v Pv a okolí vím o cca 5000 lidí co dělají u dodavatelů pro automobilky resp. přímo u producentů nějakých samohybů pracují. A znovu se to stáčí na podružné služby a příjmovou složku, kterou tito lidé utrácí pro ostatní zaměstnaně, kteří zase mají peníze na koupi auta. A to jsme zase zpátky na začátku.

Upraveno uživatelem KubinoPv
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A tos počítal jenom ty, co mají návaznost na ŠA? A co TPCA a Hyundai?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jejich podíl na přímých dodávkách je díky tomu, že jsou v podstatě montovnama dílů z domovských zemí jiný, ale taky ne zanedbatelný. Bráno v regionu výroby.

Upraveno uživatelem KubinoPv
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od kvetosm
      Prodám original komplet ALU+ Pneu ..Lehké oděrky z provozu, nejsou nijak koplé, nehází. Pneu rovnoměrně sjeté 5-6mm
    • Od deTomasso
      IDEÁLNÍ AUTO PRO ŽENU DO MĚSTA. Prodám Škoda Fabia II, 1.2 HTP 44kw. Auto kupované jako nové v ČR. Najeto poctivých 168.000km. Rok výroby 9/2007. Nová technická, platná do 9/2019. Nové pneu, kupované minulý měsíc. Auto je po velikém servisu (detailní info mailem nebo po telefonu), bez dalších investic, stačí sednout a jezdit, připraveno na zimu. K vozu je kompletní dokumentace včetně servisní knihy a prověření Cebia včetně certifikátu. Nikde nic nemlátí, nevrže, podvozek je pevný. Motor jako nový, startuje na otočení, nežere vodu ani olej. Interiér je v top stavu, hezký, čistý, udržovaný. Auto opravdu za těch 69 tisíc stojí, není to žádná naoko opravená vylítaná herka, přijeďte se podívát, určitě nebudete litovat.

PRODEJ POUZE SOUKROMÉ OSOBĚ.

Další info o autě na telefonu 732434547, nebo mail, odpovídám obratem. Hezký den
    • Od DominikH
      Škoda Fabia II Combi Elegance
      Motorizace: 1.6 TDI 77kW
      Rok výroby: 2011
      Stav tachometru: 162 000 km
      Výbava: ABS, alarm, dálkové centrální zamykání, el. ovládání všech oken, el. ovládání zrcátek, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaná sedadla, digitální automatická klimatizace, klimatizovaná přihrádka před spolujezdcem, tempomat, isofix, automatické svícení, přední i zadní mlhovky, deaktivace airbagu spolujezdce, palubní počítač MAXIDOT, zadní parkovací senzory, vyhřívané ostřikovače stěračů, úložné schránky pod předními sedadly, rezervní kolo plnohodnotné vč. nářadí, dálkové otevírání kufru

Vůz byl zakoupen nový v ČR, jsem 2. majitel, pravidelný originální servis Škoda: servisní knížka + veškeré servisní záznamy, 2x originální vystřelovací klíč, zabezpečení Construct + 2x klíč a bezpečnostní karta, VIN pískovaní skel. Nové letní pneumatiky 15" na originálních discích Škoda. Nová STK + výměna oleje vč. filtrů (palivový, kabinový). Další informace či fotografie rád poskytnu emailem.
    • Od Sssisko
      Ahoj, nabízím kožený, multifunkční z Octavia II (r.v. 2008) montovaný ve fabii 1. cena 1300,-. Pošlu i poštou, ale nejdřív platba za poštovné, jinak osobní předání v Ostravě. Piště meil na fp2012@centrum.cz

• Od soumen121
      Škoda Octavia Combi III 1,6 TDI DSG s řazením F1 pod volantem, automatická převodovka, servisní knížka, po 1.majiteli, rv.2014, barva modrá pastel, najeto 182tkm, servisní knížka servis pouze škoda záruka ujetých km a původu, 6 x airbag, ABS,ASR, ESP, přední a zadní senzory, manuální klimatizace ,tempomat, vyhřívané přední sedačky automatické denní svícení, bluetooth, originál radio s CD přehrávačem s dotykovým displejem a navigací, USB, dálkové centrální zamykání, multifunkční tříramenný volant ,deaktivace airbagu spolujezdce, dělená zadní sedadla, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, imobilizér, isofix, klimatizovaná přihrádka, mlhovky, nastavitelná sedadla a volant,otáčkoměr, systém start stop, palubní počítač MAXI DOT, podélný posuv sedadel, posilovač řízení, tónovaná skla, venkovní teploměr, výsuvné opěrky hlav,středová loketní opěrka, výškově nastavitelná sedadla, zadní stěrač, dvojtá podlaha v zavazadlovém prostoru, rozvody dělány v 95000km atd.,