Přejít na obsah

Co vše jde vylepšit, zapnout/vypnout přes diagnostiku?


Boumik

Doporučené příspěvky

V 31. 1. 2020 na 23:31, Kubikulak napsal:

Zdravím, 

mam Superb 2 sedan 2011, mám dotaz lze na zadnich světlech nakodovat aby svítilo zároveň s mlhovkama? Viděl jsem to na Superbu v sedanu a moc se mi to líbilo vypadá to lépe, mlhovky nesvitili na 100% proste svítily stejně jako zadní světla. Lze to nějak dodělat? 

ahoj samozřejmě to dokodovat lze a vypadá to lépe. Pánové co komentovali pod tebou vůbec nepochopili o čem mluvíš a mrmlaj si cosi o oslnování zadní mlhovkou, kterou však po této úpravě vůbec nepoužíváš. Takže pro ty méně chápající: Kubikulakovi jde jen o to, aby se s osvětlením zadních lamp, současně rozsvítily i mlhovky ( ne však s intenzitou 21w žárovky, ale pouze 5w žárovky) výsledný efekt je že zadní lampy na s2 sedan se rozsvítí na denní svícení jako celek a vypadá to daleko efektivně než když je zbytek světla na 5dveřích mrtvej. Osobně znám několik lidí, kteří si to dokodovali. Mít sedan, tak to mám dokodováno hned jako první věc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím borci, prosím o radu. Co všechno a jak je potřeba nakódovat když budu dodělávat tažné s origo elektrikou bez přípravy z výroby na SUP II FL 2013 combi, mám pouze zadní park čidla bez asistenta parkování, předem děkuji za pomoc a předem se omlouvám zda jsem toto téma přehlédl, ale snažil jsem se to tu pročíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdar kódovači, bombarďáci. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem ženě superba 2 L&k 6/2014. Bylo by možné aktivovat nějakým způsobem alarm kódováním jako je to u F3? 

A druhá věc. V kaslíku pod opěrkou je jakási zasuvka ke který je prechodka na usb, ale nic nedělá jestli se dá zprovoznit. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Scorpias napsal:

Zdar kódovači, bombarďáci. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem ženě superba 2 L&k 6/2014. Bylo by možné aktivovat nějakým způsobem alarm kódováním jako je to u F3? 

A druhá věc. V kaslíku pod opěrkou je jakási zasuvka ke který je prechodka na usb, ale nic nedělá jestli se dá zprovoznit. Děkuji. 

20200810_183558.thumb.jpg.92c9bb431bce0589aa6aac64d5981ff8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 1. 9. 2020 na 22:14, Pesek1314 napsal:

Ahoj, nenasel jsem odpoved na zesedlou nefungujici ikonu na boleru bt-audio, jestli je mozny, ze to nema Bluetooth modul, nebo se to musi jen nastvit v dignostice, SII 2011. Diky za pripadne reakce T. 

 

Mrkni pod sedačku spolujezdce, jestli tam vůbec je bluetooth jednotka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...