Přejít na obsah

Co vše jde vylepšit, zapnout/vypnout přes diagnostiku?


Boumik

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Pokud narazis na prispevky od motorpowera, tak ty jsem samozřejmě četl. 

Jde mi o to, ze kdyz jsem na doporuceni mimo forum prijel k odbornikovi, tak mi rekl, ze nic z toho nejde a jelikoz se tu nezminuje vypnuti ostriku svetel pres diag. tak se radsi ptam. Vim ze na O II to slo.

Zkratka a dobre, radsi se ptam. Jestli je motorpower kolem Prahy dobrej, moc rad tam zajedu na nejaky upravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravim vie niekto poradit ako nakodovat zatvaranie okien pri dazdy aj pri nezamknutom aute + nastavit cas na rychlejsie reagovanie. Ked je zamkle mi to funguje. A este by chcel vediet ci sa da nastavit natacanie xenonov na citlivejsie ako ma aj superb 3.

 

A nahjhlavnejsia vec otavranie nadrze s autom lebo ide ma porazit ked idem tankovat a musim 2x macnut DO az mi odomkne nadrz

Editováno: , autor: loksik.lubos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 29. 9. 2021 na 20:48, loksik.lubos napsal:

Zdravim vie niekto poradit ako nakodovat zatvaranie okien pri dazdy aj pri nezamknutom aute + nastavit cas na rychlejsie reagovanie. Ked je zamkle mi to funguje. A este by chcel vediet ci sa da nastavit natacanie xenonov na citlivejsie ako ma aj superb 3.

 

A nahjhlavnejsia vec otavranie nadrze s autom lebo ide ma porazit ked idem tankovat a musim 2x macnut DO az mi odomkne nadrz

Naozaj nik nepomoze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to by si potreboval mať stiahnutý program z riadiacej jednotky a dokódovať do prázdnych pozícií. 

Bolo by to super mať doťahovanie okien pri daždi, ale to by musela byť jednotka stále aktívna (aspoň minimálne dažďový senzor). A to by ti bralo baterku. 

Doťahovanie/sťahovanie okien (auto/manuál) pri odomknutom aute sa dá. Ja mám túto funkciu ale z alarmu...

 

Rýchlejšie natáčanie xenónov ti neporadím. To musíš pozrieť do diagnostiky (VCDS alebo Carista). Možno tí čo majú xenóny by ti vedeli pomôcť. 

Nádrž otváram zatlačením na veko... Pri odomknutom aute ho mám odokmuté... Možno ti blbne zámok. 

 

Príspevky keď nasledujú za sebou nemáš podľa pravidiel fóra citovať... 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za to, že okna se při dešti zavírají i při odemčeném autě, ale nejsem si jistý, musel bych to zkusit. Rychlost natáčení xenonů přes diagnostiku nenastavíš. Zámek víka od nádrže ti odchází, odemkni a odpoj kabel, nebo si kup nový (3T0 810 773).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravíčko páni, vlastním Škodu Superb 2 r.v. 2012 a otázka znie, ako sa viem dostať k bezp. kódom k adaptácii rôznych jednotiek? Chcel som si zapnúť ten lepší tempomat no v adaptácii som nevedel prečítať nič lebo hocičo som zvolil tak písalo že je nutný bezpečnostný prístup. Kde sa k tomu viem dostať? Vďaka :)

1676636358565.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zde na fóru jsem nic nenašel, tak se přidám do vlákna.

 

Existuje nějaký návod, jak trvale zapnout zadní mlhovky, aby svítily jako zadní světla? Viz foto? 
 

Zároveň je však potřeba správná funkčnost při manuálním zapnutí mlhovek (maximální svítivost).

8C8B5904-482A-4620-B3CC-9E2C1DE99742.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě se sníženou svítivostí! Přijde ti, že to snad oslňuje? 😀

Kdo by chtěl vědomě jezdit s rozsvícenými mlhovkami…

 

Chci - trvale zapnuté mlhovky s % svítivosti, aby se vyrovnaly klasickým zadním světlům JAKO NA FOTCE.

No a aby se svítivost zvýšila na 100% manuálním zapnutím.

 

Nechci nikoho oslňovat, kdybych chtěl, tak ty mlhovky zapnu manuálně a zbytek neřeším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Oddělená jsou se samostatnými denními světly v mlhovkách, ty se dávaly snad někdy od roku 2011. Kdy v mlhovkách jsou dvě žárovky, pro denní svícení P21W SLL, pro mlhovku jako takovou pak H8.

Předtím bylo denní svícení řešeno tak, že svítila normální potkávací světla a mlhovky byly jen s jednou žárovkou a to H8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...