Přejít na obsah

Co vše jde vylepšit, zapnout/vypnout přes diagnostiku?


Boumik

Doporučené příspěvky

V 30. 8. 2018 na 18:04, Tomas F napsal:

V návodu je uvedeno, že v nastavení Maxidotu lze zapnout/vypnout automatické zamykání - při překročení určité rychlosti auto samo zamkne, při otevření dveří pak automaticky odemkne. Bohužel ne u mně, potažmo toto nastavení zde nemám. Nešlo by toto nějak dokódovat, eventuálně natvrdo zapnout bez možnosti vypnutí?

Malinko jako v blázinci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malinko jako v blázinci je ten návod - viz ferdův příspěvek kousek nazpět, který odkazuje na automatické zamykání. Realita u mně poněkud jiná.

Jinak jsem zaškrtnul ono "Automatické otevírání a zavírání dveří" a dostavil se kýžený efekt (pomineme-li, že se vše zamyká poněkud častěji..). Takže problém vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to pardon, já furt hledal nabídku na zamykání, viz manuál, anebo video od ferdy, ne že to budu lovit někde v nabídce dveří a jejich automatickém zav. a otev. :blink:

komfort.thumb.JPG.f7c88eb6d2cb3e1f16641aed2ecf498e.JPG

 

Ale i tak jsem rád, že se to vyřešilo.  A jak koukám, předFL a FL mají tyhle nabídky dost jiné.

Editováno: , autor: Tomas F
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim. Vedel by mi niekto poradit ako pridam k funkcii CH/LH denne svietenie ?? .. mam to aktivovane uz cez hmlovky a chcel by som k tomu pridat to origo denne svietenie (jedna sa o superb 2 fl) . Plus na superb 2 pred fl(limuzina) nechce kamosovi otvorit cely kufor aj ked zatlaci to tlacidlo pre aktivaciu celeho kufra. funguje mu to iba vtedy ak zamkne auto a nasledne na kluciku podrzi to tlacidlo na otvorenie kufra a vtedy mu to funguje inak pocas bezneho zastavenia vie otvorit iba tu malu cast kufra....
Dakujem za kazdu uzitocnu radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz, týkající se ostřikovačů.

 

Nedají se ostřikovače na SII před FL nakodovat tak, jak to jde u SIII nebo OIII?

Aby fungovaly následovně:

1: Nejdřív ostříkne okno a pak až světla s tím, že

2: Krátké podržení páčky ostříkne se jen okno, dlouhé podržení páčky ostříknou se světlomety?

 

Viz text z tématu v sekci SIII:

"Front window wiper – Number of actutions Front wash unit per SRA activation - nastavit na 1
Front window wiper – SRA Delay time - nastavit na 1000ms

 

V tomto stavu mi ostříknou světla, když držím páčku cca 2sec reálného času"

 

Dík moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kedze som majitelom Superb-a II od novoty a rok vyroby maj 2013 tak je to poslednych 10 kusov pred faceliftom a pocas zaruky som do toho nechcel zasahovat, ale kedze uz mu taha na 6 rok, tak premyslam nad tym ze by som chcel aby denne svietenie svietli svetla aj vzadu

najde sa niekto v okoli BA kto vie tento parameter nastavit?

(predsalen vecer resp polosero je na xenony este vela svetla, a denne svietenie postacuje, ale vzadu je tma)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 14. 6. 2018 na 17:16, mioa701 napsal:

 

Nazdar, vie niekto ako dosiahnut, aby sa symbol Start stop neukazoval na displayi? Start stop som deaktivoval cez VCDS pomocou upravy teploty podla prispevku vyssie, ale ten symbol mi nejde vypnut ani ked nastavim IDE02327 na "not active".

Superb 2 FL

 

 

Ahoj, mam uplne stejny problem (Sup II FL 2014). Navod na vypnuti SS funkcni, ale ikona zustava i po nastaveni na "not active". Vyresil nekdo prosim?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...