Jump to content
Boumik

Co vše jde vylepšit, zapnout/vypnout přes diagnostiku?

Recommended Posts

V 31. 1. 2020 na 23:31, Kubikulak napsal:

Zdravím, 

mam Superb 2 sedan 2011, mám dotaz lze na zadnich světlech nakodovat aby svítilo zároveň s mlhovkama? Viděl jsem to na Superbu v sedanu a moc se mi to líbilo vypadá to lépe, mlhovky nesvitili na 100% proste svítily stejně jako zadní světla. Lze to nějak dodělat? 

ahoj samozřejmě to dokodovat lze a vypadá to lépe. Pánové co komentovali pod tebou vůbec nepochopili o čem mluvíš a mrmlaj si cosi o oslnování zadní mlhovkou, kterou však po této úpravě vůbec nepoužíváš. Takže pro ty méně chápající: Kubikulakovi jde jen o to, aby se s osvětlením zadních lamp, současně rozsvítily i mlhovky ( ne však s intenzitou 21w žárovky, ale pouze 5w žárovky) výsledný efekt je že zadní lampy na s2 sedan se rozsvítí na denní svícení jako celek a vypadá to daleko efektivně než když je zbytek světla na 5dveřích mrtvej. Osobně znám několik lidí, kteří si to dokodovali. Mít sedan, tak to mám dokodováno hned jako první věc. 

Posted (edited)

@Pavel T a jak se 21W žárovka rozsvítí s 5W intenzitou? 🙂  Řeč není předpokládám výhradně o LED lampách...  Dík

Edited by StibTo

Ahoj kolega koupil COLUMBUS z auta kde nebyl Sound systém a chce ho dát do auta kde Sound systém je ale při pokusu o zápis kodování (VCDS) vyskočí chyba že nelze kodování použit.. Poradí někdo ?

před 3 hodinami, motorpower napsal:

V Praze nakóduji. Může být cokoliv, nebo zkusíme online.

Mužu nějaký kontak který bych kolegovi předal ?

Zdravím borci, prosím o radu. Co všechno a jak je potřeba nakódovat když budu dodělávat tažné s origo elektrikou bez přípravy z výroby na SUP II FL 2013 combi, mám pouze zadní park čidla bez asistenta parkování, předem děkuji za pomoc a předem se omlouvám zda jsem toto téma přehlédl, ale snažil jsem se to tu pročíst.

Posted (edited)
V 16. 9. 2019 na 13:36, Roman Polák napsal:

Podla navodu tu na fore mi vyskakuje ine okno...poradi niekto ako na zatvaranie kufra DO a pri rad.pake....dakujem

IMG_20190915_105702.jpg

IMG_20190915_105726.jpg

IMG_20190915_105736.jpg

Takto si cez VCDS aktivujete otvaranie a zatvaranie kufra cez tlacitko pri rad.pake  a klucom

dvere 6D.jpg

Edited by romancek888

Zdar chlapi, mám možná úplně blbý dotaz, tak se předem omlouvám. 
Otevírání a zavírání 5. dveří pomocí klíčku lze nakódovat pouze u aut s elektricky ovládanými 5. dveřmi je tak?

Lze to nějak udělat i u Superba, který nemá 5. dveře v elektrice?

Zdar kódovači, bombarďáci. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem ženě superba 2 L&k 6/2014. Bylo by možné aktivovat nějakým způsobem alarm kódováním jako je to u F3? 

A druhá věc. V kaslíku pod opěrkou je jakási zasuvka ke který je prechodka na usb, ale nic nedělá jestli se dá zprovoznit. Děkuji. 

před 1 minutou, Scorpias napsal:

Zdar kódovači, bombarďáci. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem ženě superba 2 L&k 6/2014. Bylo by možné aktivovat nějakým způsobem alarm kódováním jako je to u F3? 

A druhá věc. V kaslíku pod opěrkou je jakási zasuvka ke který je prechodka na usb, ale nic nedělá jestli se dá zprovoznit. Děkuji. 

20200810_183558.thumb.jpg.92c9bb431bce0589aa6aac64d5981ff8.jpg

Ahoj, nenasel jsem odpoved na zesedlou nefungujici ikonu na boleru bt-audio, jestli je mozny, ze to nema Bluetooth modul, nebo se to musi jen nastvit v dignostice, SII 2011. Diky za pripadne reakce T. 

V 1. 9. 2020 na 22:14, Pesek1314 napsal:

Ahoj, nenasel jsem odpoved na zesedlou nefungujici ikonu na boleru bt-audio, jestli je mozny, ze to nema Bluetooth modul, nebo se to musi jen nastvit v dignostice, SII 2011. Diky za pripadne reakce T. 

Mrkni pod sedačku spolujezdce, jestli tam vůbec je bluetooth jednotka :)