Přejít na obsah

Co vše jde vylepšit, zapnout/vypnout přes diagnostiku?


Boumik

Doporučené příspěvky

Asi jako ukázka je tohle nejlepší odpověď.....

 

Citace soukromé zprávy:

 

I just wanted to say that I thank you for your VIM solution from the bottom of my heart. It has saved me from a bricked unit... And also unlocked VIM. Your file is the only thing on the whole internet that solved my issue.

Thank you!

 

Posláno od dev

 

Jeho příspěvek:

http://forum.skodahome.cz/topic/129760-bricked-rns-510-fw-6270/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferda25, ale nemusis sa branit. ja som, na rozdiel od teba, na teba "nezautocil"... mozno by sme sa od diskusii mali vratit k teme.

 

Majo89: na mnohe veci "potunil" ti staci kabel, PC a aspon aka taka znalost, resp. minimalne 2-3 zdroje z netu, ze to mozes urobit. ak si nie si isty, alebo niekde nacitas, ze to niekomu urobilo nejaky kill RJ, nepustaj sa do toho. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz - mám aktivovanou přes maxidot funkci pro zavření oken při dešti - jenže tahle funkce funguje jen, když je auto uzamčeno. Pokud je auto odemčeno, tak se okna nezavřou (prakticky odzkoušeno). Mám MR2012. Jde přes kabel aktivovat, aby se okna zavíraly i při odemčeném autě? A případně kde se to dá najít ve VCDS?

Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

farkihome-vysvetlí mi prosím, ktoré s mojich slov si v mojej odpovedi nepochopil, keď sa tu ňou oháňaš?

Jeho otázka bola jasne štylizovaná, a moja odpoveď tiež.

Ak sa bude pýtať na ďalšie podrobnosti, určite mu bude jasne odpovedané.

Editováno: , autor: Albion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Albion - "z mojich slov", nie "s mojich slov". Ale to je jedno, toto nie je jazykove okienko. Jeho otazka bola jasne polozena, tvoja odpoved bola zavadzajuca a zasadne nejasna. Odpoved typu "mu bude jasne odpovedane" tym padom povazujem za mierne protirecivu. Naco to prsenie sa. :) Btw, niekde som napisal, ze som niektore z tvojich slov nepochopil? Nemam ten pocit... Ale zase tu len zbytocne zakaďujeme diskusiu, ktora sa vybrala uz tym spravnym smerom. ;) Peace.

Editováno: , autor: farkihome
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S/Z - Blbý autokorekt v telefóne.

Pozri.

Zavádzajúca určite nie je.

Keď sa ma niekto spýta či páli uhlík s pahreby, odpoviem mu Áno. ..

A je mi jedno, že ty budeš pobúrený, keďže som mu nerozpísal siahodlhý referát chemických procesov, ktoré sa tam dejú.

Editováno: , autor: Albion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Albion, nechce sa mi uz fakt zasier... tuto stenu, preto v skratke:

 

Tema: Co vše jde vylepšit, zapnout/vypnout přes diagnostiku?

Majo89: Ahojte, k tomu aby som si to potunil sam mi staci pc a kabel? inak niekto z okolia TN keby tu bol.

Albion: Nie, nestačí.

 

Pripada ti to to iste ako s tou pahrebou? Lebo keby si odpovedal analogicky, mal by si napisat, ze Nie, nepali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt, že jsem si možnosti VCDS taky představoval já nevim jak.... Na foru jsem dva roky, mezitim se mi ten overall o autech podstatně změnil. Kabel jsem si koupil až letos, ale z jiných důvodů - fakt se nehodlam hrabat v něčem, co mi moc neříká. Nejde o to v longcodingu nebo adaptacích něco nastavit na 1 nebo 0, nebo tam změnit hodnotu třeba otáčky motoru v idle. Když jsem se zajímal o nějaké změny na autě, tak jsem si tu v jednotlivých sekcích našel

 

na O2

 

- potřebuješ novou GW

- potřebuješ novou podvolantovku

- potřebuješ novou BCM

- potřebuješ novou ŘJ parkováků + překablovat

 

vč nakódovat správně, tedy i věci, který nevim (třeba co komunikuje po CANu, co ne, a dalších x mně nic moc neříkajících voleb) dle verzí ŘJ

 

ohledně jiných věcí

 

- potřebuješ nové budíky

- potřebuješ nový volant

- potřebuješ novou BT jednotku a rádio

 

vč. klonovat immo, nahrát nový FW kam je potřeba, upravit nějaké EEPROM

 

na S2

 

- kromě BT jednotky a Columbusu nepotřebuješ nic, ale to je taky tim, že máš auto MR2013 a v eleganci, jinak by to byl podobnej seznam

 

takže jednoznačná odpověď není. Záleží na MR, výbavě a revizi elektriky konkrétního auta. Zbytek by měl být jakž takž podobný, ale říkám, v některých částec hauta se hrabat nechci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim chalani,

 

mam SuperB r.v. 10/2010,

chcem si nastavit par veci cez VCDS, konkretne:

-vypnutie upozornovania na bezpecnostne pasy

-el. zatvaranie kufra cez kluce/tlacitko

atd, drobnosti

 

kupil som tento kabel:

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-VAG-12-12-VAG-COM-12-12-VAG-11-11-6-HEX-CAN-USB/1874213294.html

 

Mozete mi prosim potvrdit a ukludnit ma, ze tento kabel&software by mal byt pre toto vhodny? 

Dakujem :)

Editováno: , autor: Marek8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O čo inak môžeš padělkem dodrbat riadiačku ako originálom? :) Ja mám padělek a doteraz žiadny problém. Otestované na Touareg, Superb II, A4 B7, A5 Sportback, Fabia, VW Passat a robil som veci ako: adaptácia spojok DSG, adaptácia škrtiacich klapiek motora, vypnutie pípania pásov, cornering light, coming home do hmloviek, denne svietenie do hmloviek, a mnoho ďalšieho. Samozrejme sa nepúšťam do vecí, o ktorých viem nič, napr. nastavenie predvstreku a podobné skotačiny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buď rád, že máš kvalitní kopii. Ne každá je taková. Proč, když kabel tak využíváš jak píšeš, jsi nekoupil originál a kopií budeš časem omezen v podpoře u nových verzí aut?? Koupit nejlevnější originál pro českou verzi a používat anglickou. To je dle mého řešení, které má patu a hlavu u člověka, který chce kabel využívat a nechce jen vyhodit peníze za kopii, která časem vlastně umře na neschopnosti ji používat na nových autech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...