Přejít na obsah

Dvojitá podlaha (vyrovnání podlahy) v kufru, SII Combi


Boumik

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 rok později...

když sem se díval (chtěl jsem jí pro sebe do supa combi) na výrobní lince tak já mám v kufru ty stříbrný lišty na stavitelnou fixační hrazdu utopený zároven s kobercem, a jde o to že dvojitá podlaha  má ty lišty zároven s podlahou cca a nákladovou hranou (to jsem viděl na vzorovém kuse u nás v závodě) jelikož jsem na lince nezkoumal boky jen podlahu tak nevím přesně jco obnáší za úpravu na zvednutí lišty , ty pro nás děla sousední firma... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

to by neměl , protože boční klapky se otvírají cca 15cm od koberce.(kombi)

 

To máme tedy asi jiné auto - já to mám přesně takto

Kufr bez dvojité podlahy, s bočními schránkami, s lištami, bez výsuvné podlahy. Pod ním už je hned rezerva. 

post-22517-0-12149800-1393140666_thumb.j

Editováno: , autor: boss-ivoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro upřesnění když chceš mít v autě říplatkové lišty s hrazdou tak máš ty stříbrné lišty vodorovně s kobercm  kufru a klapky se otvírají cca 10 cm od koberce (boční obložení vyrábý Ideal automotive v čr) a když chceš dvojitou podlahu tak máš práve ty boční lišty zároven s nákladovou hranou + jsou tam ty černé plasty (vyrábý Eugen Wexler Rokycany )do kterých se zajištuje dno dvojité podlahy , tím jak je výš ta dvojitá podlaha tak nevidíš těch cca 10 cm klapky (spodní část) celá dvojitá podlaha + ty plast. boky se kompletují u nás Borgers Rokycany a pak hurá do automobilky,

 

u jedničkové a dvojkové octavie se dvojitá podlaha zkladala z 2 boku a podlahy tam byla bezproblémová montáž i demontáž z auta , tady to nejde jen tak,,

Editováno: , autor: jirka toledo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Já chtěl tu dvojitou a omylem objednal ty hlinikove uchyty a lyziny. Ta v OBI koupil palubky, dvě latě. Vyndal polystyrenovou desku. Na dno kufru dal starý koberec a nahoru na tu palubkovou pohlahu dal ten skodovacky koberecek. Cena 1tis. Kdyz chci mohu pouzit i ty hlinikove rozdělovníky z puvodni podlahy. Ale original je mnohem pohodlnejsi na manipulaci. To je jasne. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, chtěl bych se zeptat ohledně Superba II Combi na spaní v kufru. Lze tam dodělat nějaké dvojité dno jako jsem měl v Octavii nebo jak to funguje ? Mám tam po bocích stříbrné lišty na uchycení sítě a zarážky. Je teda nějaká možnost jak sklopit sedačky a být se dnem kufru v rovině? Je potřeba něco dokupovat ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...