Přejít na obsah

chromove listy


mgo

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Chlapi nemáte někdo doma chromovanou lištu buď ze dveří nebo z nárazníku?Může být pokřapaná a nemusí být ani úplná.Potřebuju jen kousek.Než bych kupoval celý nový kus tak radši dodělám ten kousek co mi tam chybí.Jak na potvoru na vrakáči nikde okolo nic není.Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Jo, jednu nalomenou a druhou odrbanou :D

Myslíš že by šlo jednu z těch lištiček postrádat pane?Pokud je máš pro strýčka příhodu tak budiž,ale pokud ne,tak nemohl bys jednu z nich vzít na sraz?Odkoupil bych.Potřebuju hlavně aby měla ten zaoblený konec(což pokud zrovna když není tam odrbaná nebo zlomená tak by měla mít).Mi chybí kousek v nárazníku a není to pěkné.Tak bych to nastavil právě nějakým tím kouskem.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 roky později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Prosim te, uz to nehodlam resit. Se vsema, kdy jsem obchodoval byli spokojeni at zde, nebo na jinem foru. Stykam se s mnoha lidmi z fora a vsechno v poradku, jen s tebou jsou problemy. Na Black listu jsem se nevyjadroval, protoze jsem to povazoval za ztratu casu, ovsem spinu na sebe hazet nenecham. Zamet si pred vlastnim prahem a vzpomen si. Penize si mi poslal -200kc (tak jako spousta ostatnich). Jednou ze to chces, pak teda at ti vratim penize, rikam ne, uz jsme domluveni a pak ani balik neprevezmes. Ona ta posta neco stoji panacku tak porad nepolemizuj a pokud ten zadni popelnik opravdu chces, prijed si na sraz, ktery si uz ted nenecham urcite ujit. A prosim, nerozvadej tu porad tve teze o napaleni se. Fans mi poslal 3 tisice na ucet, k tomu jeste ze slovenska. Ja verim mu a on zase mne, od toho forum tak trochu je, hlavne si oba stojime za tim, abychom dokoncili obchod. Ne, ze jednou chci a pak nechci a pak kdyz to teda poslu delas ublizeneho jako ze to vezmes a pak nic, vec se mi vrati domu. Tak uz toho prosi nech. Kazdopadne pokud budes zase reagovat nesmyslnymi argumenty, necham ti posledni slovo. S pritelkyni koukame, co jsi zac. Dovol mi posledni vetu - no tak nebud maslo a prestan prudit :palec:

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...