Přejít na obsah

chromove listy


mgo

Doporučené příspěvky

Máš pravdu, někomu převedu peníze a pak si to nevyzvednu. Asi jsem Jánošík. Mám všechny tvoje SZ a po měsíci jsi přestal reagovat s tím, že zjistíš na poště co se stalo a od té doby ani ťuk. Klidně to postnu. Měl jsi napsat, že ti to přišlo zpět. Poslal bych ti dalších 70,- . A když ti napíšu po 2 měsících, ať mi vrátíš peníze byť bez poštovného, že už to nechci, tak nezlob se na mě, ale nebudu čekat 3 jara, až mi něco příjde,

Editováno: , autor: žralok
Citace předchozího příspěvku !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

To právě měla pouze elegance, možná i comfort, ale spíše ne, u klasiku to určitě nebylo, a já mám dovoz, takže tam to mohlo bejt všeljak nakombinovaný, jelikož mám něco z comfortu i z elegance, ale tohle tam nebylo, jedině, že by to dotyčnému někdo ukrad a dal tam pak jen gumy, jelikož za ty spodní u oken chtěj asi 5000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ona ani ta guma není nijak levná.Chrom pod okno stojí u škodovky nějakých 1500kč ks a za tu gumu nebo plast nebo co to je chtějí 1250kč/ks.Teda aspoň v době kdy jsem se informoval já.Cca rok a půl zpátky.Naštěstí jsem pak sehnal ty chromové za 800kč.možná že to byly ty moje které mi čorkli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dost možný, jestli si to bral přes aukro, tak to klidně mohly bejt tvoje, právě nový stojej 6 litrů pod všechny okna, což mi přijde šílený a uplně čumim, že za gumu je to jen o o litr levnější, furt se snažim nějak vykoumat, jak bych to udělal jinak, ale pořád se mi to nezdá, nejdřív sem myslel, že koupim chrom sprej a nastříkám to, už v obchodě jsem to vzdal, jelikož chrom sprej neexistuje, vypadá to jak lepší stříbrná,pak mě napadla ta chrom lišta, jak se prodává a nalepit, ale myslim, že by to vypadalo šíleně, takže do toho se mi dvakrát nechce a nebo lítat po vrakáčích no, ale to myslim, že nepochodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nebral jsem to přes aukro.Tam se aukce vyšplhala až na 3000kč.Koupil jsem to v jednou hangáru kde chlápek prodával ND na škodovky a měl to tam.Tak jsem se ani nezajímal o podrobnosti a využil toho že nemá přehled co taková sranda stojí a vzal jsem to za těch 800kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nalepením nějaké chromové pásky auto akorát degraduješ na tesco tuning felicie.

 

V tomto prostě zastávám názor, že pokud nějaká tato dodělávka tak pouze originální, každá napodobenina bude vypadat jako laciný šmejd. To už tam nechej ty svoje a bude to lepší věř mi. Nebo je kup a nakonec to stejně ztrhneš, akorát jsi už mohl mít nějakou korunu na OEM lišty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave, presne toho se stema nalepovacima listama bojim, aby to nevypadalo jak benzinkovej tuzink, jelikoz to taky nesnasim, ale 6 klacku je fakt silenejch za takovej kousek chromu na gumne, no ted sou kazdopadne na rade pekny a vetsi kola na leto, takze listy pockaj, jedine, ze by se vyskytli nejaky z vrakace za super cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Hojte chlapi sháním chrom. lišty na cele auto :D kdyby měl někdo něco navíc ať dá vědět. A ještě další věc čím to zpět přilepit kluci ve škodovce říkali že se to prý lepí nějakou 3M paskou ale nevím jakou, já jsem našel na netu pasku odolnou vůči všemu (teplo, chlad, UV, voda......) vyrábí to firma TESA a ma to označeni ACX plus. Čim jste to lepili vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přidám odkazy na prodej chrom. lišt, pořád se po nich někdo shání. Neprodávám je já, jen sem brouzdal po bazosu tak sem si řekl že by se to mohlo někomu hodit.

http://auto.bazos.cz/inzerat/31495060/Prodam-chrom-paket-na-okna-skoda-superb-I.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/31495136/Prodam-na-skoda-superb-I-listy-na-dvere-s-chromem.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/31176547/chrom-listy.php

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...