Přejít na obsah

SERVISNÍ AKCE 24W6 (podložka pod nastavovač plnícího tlaku)


majbo

Doporučené příspěvky

Ja mam na oknech jinovatku tak topení frčí naplno a motor blafka tak 5minut než vyjedu . Asi zkusím dat před pulku chladiče karton .

Ten karon ti nabere vlhčinu nebo tu slanou sračku a mrazem se stočí do klubíčka a je to k .... Vyzkoušeno. Proto mám zátěžový co je zespodu gumový a chlupy lezou do chladiče-výměníku klimy; gumě ta voda nevadí a chlupy fungují jak svetr. Mám už zastrkovací grif a nemusí se povolit ani šroubeček.

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na okno mám dále odzkoušeno froté prostěradlo s tou zašitou gumou po pobvodu, ta se "zahákne" za rožky na dveřích, potom převlékne přes zrcátka a stěračě se dají pod něj. Pak se neškrabe skoro nic.Jasně, když na to napráská 10cm mokrého sněhu je to jiná situace.A v létě jako prezervativ proti rozpaření auta.

A k tomu chladiči, prodávají se i ofiko plastové překryvy masky, ale proč kupovat něco i za 250Kč když mám doma už asi desátou sezonu koberec co ho jen přistřihávám tomu kterému autu :kol-46:.

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jay Kay: nemyslíš že zmiňováný koberec by byl lepší než plastový kryt?? (ale mohl bys nahodit odkaz těch krytu? :rolleyes: )

Jinak co se týče toho že motoru škodí chvílka na volnoběhu aby se motor zahřel...někde jsem to taky četl že by se to nemělo,ale docela by mě zajimalo co se může "pokazit"??? :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poklapapání na volnoběh na nějakých pár vteřin nevadí, ale dnešní motory mají malé odpadní teplo a proto je vhodné zavřít topení a ten motor jde rychleji nahoru a už má "trochu" teplé vody pro následující puštění topení(při škrabání jsi stejně venku)než když pořád vrčí v chladné a to je bod pro poškozování kde se kondenzuje benzín a ten může ředit benzín.

Editováno: , autor: Jakub Nabel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padne to do núdzového režimu po niekoľkých sekundách, respektíve prvom zošliapnutí plynu. To neplatí, pokiaľ sa prevedie prispôsobenie, potom to ide rovnako nemastno-neslano, ako s podložkou.

tak já jsem tu podložku odstranil , a žádná změna,ani nouzák. už na to jezdím 2měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si tiež objednal plastové kyry na chladič spodný aj vrchný, ale nakoniec som dal len spodný aby bordel nešiel, a vrchný mi bolo povedané servisom že dávať by sa nemal skrz chladenie turba a pod vecí (hlavne v meste) čo sú umiestnené v predu pred motorom, ale spodný kyt málinko zlepšil zohrievanie.

PS: dal som si prehrať SW na RJ z verzie 9697 nová veriza je 9854 a mám dákych 400 km najazdených tak ešte stále robím adaptačné hodnoty. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja po tejto akcii pozorujem taky problem ze po nastartovani studeneho motora mi otacky vyskocia na 1000-1200 ale potom neklesnu pod 1000 otč. a to a ked sa motor zahreje na prevadzkovu teplotu oleja 80 C a vody 90 C. Ale ked motor vypnem a znova nastartujem tak si pekne sadnu na cca 800 otč. Nemal niekto tento problem? Dnes som sa objednal do servisu tak sa uvidi.

Editováno: , autor: harmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zastavení klepni malinko do pedálu a padnou dolů, ale ne o moc dle teploty. Nevím jak dlouho(kolikátou a vůbec jako ho máš zimu) auto máš, ale pod cca -3 ten motor stále vrtí víc. Asi počítají s vyššíma otáčkama ventilátoru topení a věčně puštěnému vyhřívání zadního skla a to by při prckání na 650otáček altík asi nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Nevíte někdo jaký je rozdíl (kromě výkonu) mezi 1.2 TSI 63kW co se dává do Fabií a stejným motorem akorát s 66kW co se montuje do Pola?

Je to OT ,ale mrkni se např. sem na ten test: http://www.auto.cz/test-vw-polo-1-2-tsi-66-kw-r-line-policek-konkurenci-66666
Papírově to má jen větší výkon v trochu nižších otáčkách = 66 kW/4500 ot. oproti 63 kW/4800 ot, točivý moment je stejný = 160 Nm/1500-3500 ot. Kód motoru by měl být CBZC. Počítám, že hlavní rozdíl bude v sw řj motoru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky za sebou akci 24W6. Musím potrvdit změnu v chování motoru, kdy téměř zmizel takový ten "naftový" tah někde mězi 1600 a 2000 otáček. Mám zatím najeto 100 km a spotřeba se mně zdá stejná - časem vyhodnotím přesněji.

Co mně však tentokrát zklamalo, byl přístup servisu (resp. momentálně přítomných pracovníků, protože dosud jsem problém neměl - řetěz vyměněn bez problémů, info o přehrátí softvaru při první návštěvě), kdy ani při příjmu, ani na dílně (byl jsem u toho) jsem o akci 24W6 nebyl informován. Protože čtu pozorně příspěvky na foru, tak jsem přesně věděl, co se děje a trpělivě jsem čekal na kýženou informaci "milý pane děláme vám v rámsi svolávací (pardon servisní) akce instalaci podložky ...blablabla - to se ale nestalo.

Editováno: , autor: jarek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky za sebou akci 24W6. Musím potrdit změnu v chování motoru, kdy téměř zmizel takový ten "naftový" tah někde mězi 1600 a 2000 otáček. Mám zatím najeto 100 km a spotřeba se mně zdá stejná - časem vyhodnotím přesněji.

Co mně však tentokrát zklamalo, byl přístup servisu (resp. momentálně přítomných pracovníků, protože dosud jsem problém neměl - řetěz vyměněn bez problémů, info o přehrátí softvaru při první návštěvě), kdy ani při příjmu, ani na dílně (byl jsem u toho) jsem o akci 24W6 nebyl informován. Protože čtu pozorně příspěvky na foru, tak jsem přesně věděl, co se děje a trpělivě jsem čekal na kýženou informaci "milý pane děláme vám v rámso svolávací (pardod servisní) akce instalaci podložky ...blablabla - to se ale nestalo.

Napis aku mas vykonovu verziu zrejme 77kW? ? a aku mas verziu sw? A rok mesiac/vyroby?

Editováno: , autor: wifizn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...