Přejít na obsah

Airbag spolujezdce - dodatečná montáž deaktivace


Petros7

Doporučené příspěvky

Ahoj, jde dodatečně namontovat deaktivaci airbagu spolujezdce? Máte někdo zkušenosti? Musí se dodat signalizace vypnutého airbagu do středového panelu nad tlačítko výstražných světel + vypínač na bok palubní desky. Nikde jsem tyto díly neviděl k dokoupení, tak nevím.. díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Myslim ze to neni problem domontovat pretoze to je len odpor ktory vlastne nahradzuje bag ako by tam bol a tak riadiacka nehlasi chybu len je problem ked ta zastavia policajti a nemas to zapisane v papieroch uz som sa na to informovl pretoze som to planoval aj ja dorobit ked ze sa nam narodil krpec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S policajtama je to blbost. Deaktivovat si to můžeš přes diagnostiku v servisu a taky se to nikam nezapisuje... Hlavně v papírech to není. Pozná se to jen podle VIN. V techničáku, ani velkým není ani řádka. Maximálně, pokud by se něco stalo, tak samozřejmě je to nelegální úprava a nemá to tam co dělat, ale to je spíš na pojišťovně.

Editováno: , autor: waikiki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj kluci,

mam problem: před rokem jsem přes Vag deaktivoval airbag spolujezdce : O.K. a ted když jsme to vracely zpět tak vyskočila zavada - vadná řídící jednotka.

dle ETKY by tam mel být 1JO 909 603 A a náhrada AS - ale žadnou nemohu sehnat:( mam možnost koupit ale jen 1JO 909 603

dotaz:

1) lze použít i jiný kod?

2) na co vše si dát pozor? udajně musí být i stejná "revize"

3) co vše se musí sundat na tunelu než se dostanu k jednotce co je u plynu?(bez loketky )

dekuju rg

mam O1, AGR, 1997, 2 airbagy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám k dipozici 1J0 909 603 Písmeno na konci není žádné. Podle roku výroby bys měl mít totéž.

Nedívej se podle Etky ,ale přečti na jednotce nebo VAGem.

VAGem jsem vyčetl AS Tedy jednotka airbagu je 50pinová a má označení

1J0 909 603 AS

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...