Přejít na obsah

Hlídání vnitřního prostoru


Tompo

Doporučené příspěvky

Nevím, jako máš verzi alarmu. Jsou možné dvě.Jedna umí jen hlídání vnitřního prostoru, a ta druhá má navíc ještě náklonové čidlo. Vypnutí hlídání vnitřního prostoru např. v případě že chci někoho v autě zamknout. Vypnutí náklonového čidla v případě přepravy auta na plošině nákladního vozu či vlaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, když nechám psa v autě a nechci, aby se mi zbláznil z alarmu, tak na to tam to tlačítko je. :)

Tak, tohle máme vyřešeno, ale napadla mě ještě jedna věc - kde jsou vlastně čidla snímající pohyb v autě? U Passatu jsem je měl v zadních lampičkách, tady ať hledám jak hledám, tak nevím kde jsou. Ale jsou tam, to jsem už zjistil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Protože nevypneš alarm komplet, ale jen hlídání vnitřího prostoru.

Ale náklonový čidlo pracuje furt. Takže chba bude v něm. Mi občas parkujem před vjezdem do garáže na dost prudkým kopci a problém není. Co mě vysvětlovali funkci náklonovýho čidla - pokud nekecali, tak funguje tak, že při zamčení si zapamatuje polohu auta-naklonění a křičí při změně o určitej úhel. Že to není tak, že by třeba od sklonu 5°křičelo, ale je to o změně polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teda na tlačítku na sloupku řidiče obrázek i náklonu, tlačítkem tedy vypnu i náklonové čidlo. Mělo by to tak být kvůli přepravě trajektem, tam se to houpe a auto by pořád houkalo...

Ale jestli to tak je vyzkouším v praxi až za měsíc na trajektu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...