Přejít na obsah

Nové logo na Superbu


ferda25

Doporučené příspěvky

Já osobně jsem jen do odtržení předního znaku nešel. Pěkně jsem si odmontoval chromovou část přední masky, odřezal jsem ze zadní části dva nýty, co držely znak a pak jsem pomalinku páčil znak. Drží to opravdu urputně.

Dle infa by měl být zadní znak jen přilepen. Takže to zkusím odtrhnout.

Podotýkám, že páska co je nalepená na novém znaku drží výborně, nepřidával jsem žádné další lepidla nebo pásky. Věřte, že strhnutí je opravdu těžké a lomcujete s celou chromovu lištou (zkoušel jsem :-)) Pokud jde o smažky, at si odnesou jen znak, věřím kdybych to přilepil ještě lepidlem a páskou, tak si odnesou znak i s půlkou masky.

Jinak na zadek FII znak z CITY nejde (je větší než prolis ve dveřích). Máte někdo zkušenosti se znakem RAPIDA na zadek FII, zda je meší a bude pasovat?

Na předek FII pasuje krásně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

přední a zadní logo vyměněno / 4ks , dva vozy /,vše v pohodě. Použil jsem pouze díl 1ST853630AAUL . Loga jsou přilepená / fest / černou lepící páskou , pomocí rybářského vlasce odříznuto , stačí částečně , pak už to jde dobře . Nejvíce práce dalo sundání oboustranné lepenky.

Společně s maskou Laurin & Klement = fantazie,ale to je věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

tak dnes take probehla vymena log (kola, predek a zadek). Jen ty novy loga mely 3 aretacni trny, ktery proste na Superba nejdou. Takze jsem je vsechny odlomil a krasne nalepil. Jinak loga jsem podebral plastovym klinkem a odloupnul (u predniho se odlomily ty trny - stejne jsem mel svolavacku na novy loga) a ta oboustrana paska sla pote pekne jednim tahem sundat.

 

P.S. lze dat nove logo i na airbag? Nebo je nutny novy bag?

post-477-0-12997800-1368301072_thumb.jpg

post-477-0-04554500-1368301081_thumb.jpg

post-477-0-59458500-1368301090_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj, tak jsem se také rozhoupal a dal nové loga.

Jak píšou kluci přede mnou, koupil jsem 2 loga 1ST853630AAUL (znak z modelu Citigo), pro předek i zadek , cena ve Škoda Auto 218,- Kč/ks

 

Na páčení log jsem použil plochý šroubovák obalený do hadru a původní loga jsem ohřál pistolí, aby oboustranka změkla a lehce při tom páčil. Před nalepením nových jsem očistil plochy od lepidla (pásky) a technickým benzínem odmastil, pak plochu znaku i výlisek v kastli ohřál pistolí, ať to není ledový a šup tam nový.

 
.... aretační kolíčky jsem na nových dal samozřejmě pryč (nepasují)

post-24038-0-69019200-1392145073_thumb.j

post-24038-0-32983500-1392145121_thumb.j

post-24038-0-68812200-1392145137_thumb.j

post-24038-0-25028400-1392145156_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačilo koupit tenhle a sedělo by to...

http://www.obautodily.cz/eshop/novinky-v-obchode/skoda-superb-predni-znak-original-nove-logo-id:8036.eshop

 

nevím akorát je logo, to dělá jenom uhel fotky

 

Na těch stránkách dokonce mají pro Superb přímo výše uvedený znak a to tady http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-superb-i-ii/znaky-napisy/skoda-superb-08-predni-zadni-znak-original-nove-logo-id:8460.eshop

 

Větší znak by tam nepasoval (nebo by se musel alespoň vypodložit)

.... jěště foto před a po foceno víc rovně :-)

post-24038-0-02901200-1392190640_thumb.j

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak proč tam mají popisek na supa 2? dyť je stejně velký jako u přední masky u O2

já sem lepil tamten s těmi třemi aretačními sloupy, bohužel sem je musel odlomit...

 

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/znaky-napisy/skoda-octavia-05-zadni-znak-combi-sedan-nove-logo-id:7947.eshop

tenhle tam fakt nejde, protože u O2 je zadní znak menší než v masce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem si radost a vyměnil také... Vše šlo bez problému vyloupnout (staré znaky) a nalepit nové. Přední 90mm prohnutý a zadní 90mm rovný znak. Výsledek pro mne nesrovnatelně hezčí. Jen jsem díky tomuto zase přišel na jinou drobnost, která mne nepotěšila a měl jsem si všimnout před koupí v bazaru.....

post-25579-0-55473500-1392748814_thumb.j

post-25579-0-04190300-1392748830_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...