Přejít na obsah

Yeti vydává divný zvuk při couvání


L_Lucky

Doporučené příspěvky

Skoda yeti 2.0 Tdi 81kw 4x2 s ESP a Asistentem rozjezdu do kopce vydava pri couvani a vetsim natoceni volantu (ne vzdy) divny jednorazovy zvuk, zvukovy projev spojen s nepatrnou odezvou v brzdovem pedalu.

Zvuk je velice neprijemny, podobny jako kdyz prejedete nejaky predmet..

Nevite co s tim muze byt?

Na přiloženém videu cca 4. sekunda videa - je to slyšet - obzvláště když máte repro více nahlas.

Editováno: , autor: L_Lucky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ja mam taky isty problem, popisoval som ho na inom fore a poslali ma sem. Dal som to pozret do skodovky, mam to na 1,2 TSI a dali mi uplne novy kus 1,4 TSI a tam to robi tiez. Tak ak by ste niekto vedeli co to je, dajte prosim vediet. Uvidim co mi na to povie skoda, ked sa na to pozru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak se přidám i já. Na yetim 2016 2.0 tdi 4x4 to dělá to samé, ale pouze při zabržděni během couvání. A jak psal Ondro07, tak je to prý ta vůle brzdových destiček. V servisu jsem to chtěl předvést, ale nepodařilo se to. Ale hned věděli o co jde. Takže z výroby asi ok. Jinak u fabie 1 jsem podobné zvuky nikdy neslyšel, ani u i30 a felicie taky ne. Asi čím novější, tím větší vůle. Jinak Yeti má najeto 3000km a ňěco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...