Přejít na obsah

Zapojení místo symphony na DX typ A


Doporučené příspěvky

Ahoj chlapy dnes mi přišla navi dx typ A, po připojení mi bohužel nefunguje multifunkční volant ani maxidot.

Radio jsem zapojil vše normál hraje, radio se vypne se strčením klíčku i zapne s klíčkem, ale nefunguje mi multifukční volant a maxidot, na internetu jsem našel, že musí být nějaký tří drát podle fotky v zeleném konektoru, já mám dráty jen 2 předchozí radio bylo symphony. Volant se asi bude muset nakódovat přes diagnostiku co? To bych snad ještě zvládl, ale jak s tím maxidotem? Nějak přeházet kabely? Nebo něco udělat s řídící jednotkou?

post-75466-0-03090100-1338049417_thumb.j

post-75466-0-04367800-1338049418_thumb.j

post-75466-0-71076300-1338049420_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, dával jsem do OI. MP3 Symphony ze Supa a měl jsem opačný problém. Auto bylo nachystane na 3drat a radio bylo dvoudrat (čili CAN). Je to už nějaký pátek ale jestli mě paměť neklame, musíš sundat budíky a přehodit dráty na třídrát ( jsou to jiné piny na konektoru u budíků), navíc tedy i natahnout ten třetí drát od budíků k rádiu. Nevím jestli jde třba přepnout rádio na dvoudrátovou komunikaci, to musí poraditi jiný odborníci.

Pohledej, já ten postup taky našel tady někde na fóru.

Goodluck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...