Přejít na obsah

Jaký olej do 1.9 TDI 77 kW


Weitr

Doporučené příspěvky

Chlapy auto jsem koupil když mělo najeto 40tis ( takže podle mě nové auto ) . Když vyměním olej se všemi filtry a dám tam přesně 4L oleje tak mi na měrce ukáže alespoň 2cm nad maximem :( Prostě nechápu proč.... Opravdu nedokážu pochopit proč to tak je...Takže teď nevím jestli tam mám dát 4,3l a jezdit s olejem podle měrky 2cm nad maximem a nebo tam dát 3l a jezdit podle měrky v normálu. Jinak auto je skvělý ! jen tohle je veliké mínus :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak vypustíš olej,keď je motor zohriaty v prevádzkovej teplote,predtým povolíš prípadne vyhodíš olejový filter a ešte aj odsaješ olej z držiaka olej.filtra,tak tých 4,3l bude aktuálnych..

inak ak len vypustíš,potom vymeníš len filter,tak ti bude stačiť asi 3,8l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy auto jsem koupil když mělo najeto 40tis ( takže podle mě nové auto ) . Když vyměním olej se všemi filtry a dám tam přesně 4L oleje tak mi na měrce ukáže alespoň 2cm nad maximem :( Prostě nechápu proč.... Opravdu nedokážu pochopit proč to tak je...Takže teď nevím jestli tam mám dát 4,3l a jezdit s olejem podle měrky 2cm nad maximem a nebo tam dát 3l a jezdit podle měrky v normálu. Jinak auto je skvělý ! jen tohle je veliké mínus :(

:kol-47::kol-24: Zaklad je napisat KOD MOTORA!!! Potom ti presne VIEME povedat kolko oleja ide do motora!!!!

Alebo mas zlu mierku oleja-benzinovy model. Ty mas diesel.

Este nam prezrad presny postup ako menis olej. A kedy kontrolujes ten olej.

MOTOR uz bol nastartovani??? Alebo este nebol nastartovani?? A ty merias hladinu oleja.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...