Přejít na obsah

Columbus - problémy


Doporučené příspěvky

Ahojte,

mam trochu problem, kterej mne prudi na neskutecny tocky... Nedokazu donutit Columbus aby mi ukazoval na druhem displeji smer cesty a odbocky, vzdalensti k nim atd... Porad mi to pise navigace terenem a ukazeje kompas. Tohle samozrejme promita i na MaxiDot, kde se pohybuje zmatena sipka misto navigacnich instrukci...

Umi tady nekdo poradit?

Diky

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

ahoj. dneska jsme koupily superba. je to rok 2009. kdyz jsem auto kupval tak jsem si hral s columbusem a 1 se trochu seknul. tak cca 20s byl zamrzlej a pak sel dal. potom celou cestu fungoval v pohode. ale prijelo se domu. auto se zaparkovalo a vse fungovalo. jenze pak jsme chtel jet jeste na 1 navstevu a uz se columbus nezapnul. nabehne znak skoda a pritom zacnou sumet repraky. a tohle to to dela porad do kola :( cim to muze bejt ?

pridavam video

Editováno: , autor: jirka.skoda.1:8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Dobrý den, po aktualizaci sw, mi dělá to že při zapnuté navi mám přiblížení mapy 50m. Při dalším spuštění je tam 100m a minule jsem zapnul cca po 14 dnech a bylo přiblížení 20 km. Děla to také někomu. Teď musím vždy po zapnutí mapy, udávat měřítko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravim pani,

skusim pouzit tuto temu pre moj problem ... vlastnim par mesiacov superb II s columbom a zistil som takyto problem ...

Pri vytvoreni trasy ,, s dilcimi cily´´ pripadne akejkolvek inej trasy, columbus sice trasu vypocita a taktiez naviguje. Ked sa pokusim tuto trasu ulozit do pamate, vsetko sa zda ze je ok,

ale vsimol som si ze po kratkom zastaveni a vyp. motora napr. na benzinke si este tuto trasu zapamata a pokracuje v navigovani. No akonahle je voz dlhsie odstaveny, nepamata si ani kde skoncil,

a vytvorena a ulozena trasa v pamati taktiez uz neni.

Taktiez som vymazal napr. domacu adresu, ulozil som novu a na druhy den zase bola ulozena asi po predoslom majitelovi.

Rovnako sa sprava aj pamat poslednych cielov, po vymazani na druhy den opat vsetko spat.

Pripadne, je mozne ulozit vytvorenu trasu na SD kartu?

Ciele ktore mam na SD karte zostanu OK.

 

HW version H42

SW version 4120

map version HDD 8129

unit 3T0035680B

 

Prosim, ak niekto vie kde moze byt problem, budem vdacny za kazdu radu.

Neviem ci je to SW, alebo zle nakodovanie, alebo uplne nieco ine ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim Vas, vymenil som Bolero za Columbus v Superb 2009 a mam neskutocne problemy, s ktorymi si neviem poradit. Kupil som Columbus 3T 035 680 A hw: 11  sw: 4024  mapy 8129 a tu su moje problemy, ak by ste vedeli mi poradit:

 

1. Posunuta poloha zobrazena na mape voci realnej polohe, na mape 50-100m pozadu...

2. Multifunkcny volant mi funguje ale navigacia nie je zobrazena na paneli audio ano.

3. Podsvietenie sa mi zda aj po pridani na max. svetlost dost tmavy oproti boleru

 

vie mi niekto poradit co s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antena je v poriadku ukazuje 8 z 11 satelitov, kompas tiez neukazuje spravne N je na juhu. Bude potrebne asi prehrat software vsak? Moze robit problem nespravny soft s tym zobrazenim, zda sa mi to tmavsie take nevyrazne zelene, moze to by aj odchadzajuci display? Dakujem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...