Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Tak jedna z dneska. Jeden Rapid se nevesel do zaberu tak musela byt fotka zvlast a druhy Rapid ten by se vlezl do zaberu ale jelikoz uz byla tma ( bo prijel pozde :D ) tak by zas nepobral snimek muj mobil :D . Ale jinak bylo opet fajn a rad jsem s Vama pokecal.

post-51417-0-27120100-1406923532_thumb.j

post-51417-0-85736000-1406923548_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši dotaz. Firma co se zabývá mytím aut ? Interier i exterier. Potřebuju na svatbu nechal vypucovat auto, jelikož se mě to nedaří umýt dočista samotnému.

 

Jestli máte zkušenosti s nějakou firmou Ostrava a okoli, tak za info budu rád :-)

Editováno: , autor: Weithfisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Syncy je podzim , bliži se 1.11 což znamena " jsme na plech " takže co kdybysme si udělali sraz ;)

termin : 14,15,16 listopad davam na vyběr, místo taky k diskuzi :p

ja nabizim

- Sedliště a to restauraci Lašskou jizbu (perfektni brambouraky)

- Guty a to Gutskou Baštu ( tež fajně vaři akorat dojezd je občas zažitek :D )

Editováno: , autor: jozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja muzu 15 a 16. A doufam ze cas bude tak kolem 16 hod. Obe hospody vypadaj fajn , ale ja jsem bramborakovy a o te hospode uz jsem hodne slysel , ale bohuzel jeste nestihl navstivit tak jsem pro Lasskou jizbu. Ale celkove mi to je jedno nemam s dojezdem problem. Takze se podridim ostatnim co maji treba spatny dojezd.

 

Jinak dodam http://www.lasskajizba.com/ a http://www.gutskabasta.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...