Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Clinte doporučuji Svět vědy a techniky a vlastně celkovou dolní oblast Vítkovic, i když na Kladně to vypadalo podobně. Mno a určitě zajeďte na Landek do Hornického muzea :-) a pokud seš turista tak třeba nějaký fajn výlet do Beskyd na Lysou :-)

Lysou neee vždyť to tam je jak na Václaváku... Nejhorší kopec co znám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lucius323 pripsany ;)

Jak pise Bullets na Lysou rozhodne ne , to min lidi potkas v kauflandu ve ctvrtek poranu :D ... Pokud jde o fajny kopec z fajnym vyslapem tak kozubova, skalka, javorovy , kura kopcu v tri dupy, ale urcite bych se podival do dolni oblasti vitkovic a na dul michal :)

Davide, na sraze budes ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení přátelé, moc se omlouvám, ale na plánovaný sraz pravděpodobně nedorazím. Budu muset do práce, onemocněl kolega a potřebují záskok. Mrzí mě to, chtěl jsem vás poznat a pokecat, navíc se termín upravoval zřejmě kvůli mě. Musel jsem zrušit už objednané ubytování. Kdyby se něco změnilo a našli v práci někoho jiného, tak přijedu. Problém je, že u nás mají i kolegové dovolenou a lidí je málo. Škoda, že jste tak daleko :) Jinak by to šlo i tak nějak udělat na otočku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se i v takhle pokročilém věku dodělávají výšky? To mě fakt poser na holí záda :D

V pokročilém věku?!

Potencionální tchýně může mít klidně pouze 36 let a nikdo se tomu nemůže divit.

Manželka v cca tolika letech udělala bakalářku a vůbec si nemyslím, že je v pokročilém věku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...