Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Před hodinou, ziklik napsal:

Ondro,nic špatně určitě neděláš:D....Buď hodně projíš,soudím podle toho,co jsi včera do sebe nacpal:D:D:D a nebo jsme se hold blbě narodili:D

Sice mimo téma,ale naposledy snad nevadí->jím v malých dávkách :D Něco asi opravdu děláme špatně :unsure::D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tohle často stává u Drápala v Olomouci, když řeknu že chci lístek na stůl tak se po mě blbě dívají, jednou mě tam baba osočila že jsem nevypil 5 Plzní ale deset, tak jsem jí řekl že po desíti dvanáctkách bych asi vypadal jinak, příště prostě lístek na stůl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja  jsem vědel, že na hledani nové restaurčky bude dobrý Józek :D:D

Pro mně nejlepši je KFC jestli jde o vzdalenost :)

Jestli jde o jídlo nejlepši jsou tipy od Józka. Ostravice pro mně to už trochu dal :) , ale stornava nebo karvinka to může klidně být.

Myslim že před prázdninama zkusime teto KFC a potom už restaračky od Józka :) .

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže panove, cca za m+sic bych to viděl v tom bohumine, možna by se Tomkovi povedlo stahnou nějake kamarady z polsa ,a do budoucna bych pouvazoval nad stonavou... je tam i nejake mini sportovni vyziti, maji fajny minigolf, takove ty gule co se hazi do pisku nebo klasicke ruske kuželky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...