Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...

tak jsme to byli min.neděli prubnout znovu, jestli nedošlo ke změně kvality ;) a při té příležitosti jsem se zaměřil na parkoviště. Ač se nezdá, kapacita je dostatečná, na fotce je 15 aut (když jsme přijeli nebyla jich tam ani polovina) a ještě vlevo na konci, místa na dvě auta byla

20190818_135936.thumb.jpg.0acb9052a0ff8cc39218b22d5ca87fa5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Malta napsal:

tak jsme to byli min.neděli prubnout znovu, jestli nedošlo ke změně kvality ;) a při té příležitosti jsem se zaměřil na parkoviště. Ač se nezdá, kapacita je dostatečná, na fotce je 15 aut (když jsme přijeli nebyla jich tam ani polovina) a ještě vlevo na konci, místa na dvě auta byla

20190818_135936.thumb.jpg.0acb9052a0ff8cc39218b22d5ca87fa5.jpg

 

Hmm a proč jste se neozvali? :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bullets napsal:

 

Hmm a proč jste se neozvali? :-/

no páč to bylo zase neplánované ... to se takhle vzbudíš v neděli v 9:55 a zjistíš, že už není dost času upéci vrabce k zelí a knedlíku, takže sedneš do auta a jedeš se takhle 185km projet na jídlo :smich:. A aby to nebylo jen tak okaté jen kvůli jídlu, protáhnem to do Bialsko Bialej, chtěli jsme mrknout do Agaty meblu, ovšem netuším proč, bylo v nedělu v Polsku lautr všude zavřeno. Jozzi, na tebe jsem si ihned vzpomněl, jak nás to zavedlo do Ropice :). Krom toho, nemám krom Jozziho a Ondru, na nikoho kontakt :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Malta napsal:

no páč to bylo zase neplánované ... to se takhle vzbudíš v neděli v 9:55 a zjistíš, že už není dost času upéci vrabce k zelí a knedlíku, takže sedneš do auta a jedeš se takhle 185km projet na jídlo :smich:. A aby to nebylo jen tak okaté jen kvůli jídlu, protáhnem to do Bialsko Bialej, chtěli jsme mrknout do Agaty meblu, ovšem netuším proč, bylo v nedělu v Polsku lautr všude zavřeno. Jozzi, na tebe jsem si ihned vzpomněl, jak nás to zavedlo do Ropice :). Krom toho, nemám krom Jozziho a Ondru, na nikoho kontakt :rolleyes:

Kecáš páč z mě neznámého důvodu má na mě číslo tvoje dcera ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...