Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

před 27 minutami, Lancelot napsal:

A můžu přijet i jako odpadlík s VW Polo?

Klidně doraž😄 Mám tě napsat na seznam?😄

 

před 22 minutami, slapnahrabe napsal:

To je v Sedlišti u Lašské jizby jako kdysi? Zvažuji, že bych se také zastavil, na posledním sraze jsem byl v roce 2015, kdo se tam ještě pozná:

post-51417-0-02573200-1434815018.thumb.jpg.b4a30c63699fe4c840e8c22c9aa2f2a6.jpg

 

Hele, jsem tam😂 Dojedeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Ondra16V napsal:

Sedliště u Frýdku - Místku

@xmenadis nebo si snad myslíš, když jsi ve složce o MS kraji, že sraz bude v Čechách?😉

No, jen mě zaskočily ty reakce, že to všichni mají daleko, tak jsem se chtěl ujistit 😄 A i když pocházím z Kopřivnice, tak se přiznám, že jsem Sedliště u FM ani neznal... Tak třeba někdy příště, až budu u našich 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme právě včera se zastavily na placek v Sedlišti ,chtěl jsem se podívat když už jsem byl kousek od toho a musím říci ,že jsem nebyl schopen to dojíst. Klobouk dolů.

Přemýšlel jsem taky dojet taky konečně mám volný víkend a nemusím do práce,akorát nevím jestli by jste tolerovaly něco jiného než Roomster.

Nechce se mi už jezdit manželčiným autem.  A zdraví respektive na  kolena mi už nedělá menší auto dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...