Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Tak jsem to ještě stihl :D A někde ještě budu mít i společné foto :) Dokonce jsme měli i neplánovaný dozor i od pana nejvyššího Malty :D Reeshovi se omlouvám,jeho auto jsem samotné zapomněl vyfotit :D Tak aspoň porovnání bíle Laser a Moon :) A dodávka Candy :D 

EDIT: foto opraveno

IMG_20170304_133810.jpg

IMG_20170304_155950.jpg

IMG_20170304_155912.jpg

IMG_20170304_141358.jpg

IMG_20170304_140944.jpg

IMG_20170304_140951.jpg

IMG_20170304_134711.jpg

IMG_20170304_135142.jpg

IMG_20170304_133821.jpg

 

IMG_20170304_170000.jpg

 

 

 

IMG_20170304_140944.jpg

 

IMG_20170304_141358.jpg

 

 

 

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pitrsman napsal:

Ondro, pls smaž z těch dvou fotek mojí spz, děkuji. ;)  Jinak seš teda pěknej rychlík, tak brzo nahozené foto. :)

Omlouvám se,přehlídl jsem to :) Ale to je věkem :D 
EDIT: opraveno :)

před 2 hodinami, Reesha napsal:

Jak jako nemam fotku? :D Jinak super sraz :palec2:

Nevím jak se to mohlo stát :D Ale dívám se,že ty sis tu mojí taky necvakl :D 

před 1 hodinou, Malta napsal:

chlapi, super, že jsem vás zase všechny viděl a abyste věděli, že cesta k vám opravdu nebyla plánovaná a co jsem všechno projel, než jsem se k vám doškrábal ... ale vy  a ten placek za to stál :D:palec2:

dnešní pocuk

Překvapil si :clap::palec2: Rád jsem Vás viděl ;) 

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro info, ten supáč k nám taky patřil? Jinak mám trochu mezery kdo byl kdo ... Moji stranu vím, až na posledního (Michal-Aspire, Ondra, Tomek, a ?). Na staně kde seděla moja, kde kromě Mičurina (bohužel jméno nevím kol119 a to už jsme se viděli 4x ;)), pak tuším Reesha a ziklik ... tak mě kdyžtak prosím opravte/doplňte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zleva: Tomus,já,Karlos a před ním tam stál sám velký kápo Malta ( :D ) ,Mičurin (Libor),Reesha,Michal,Pitrsman,Ziklik :) 

 

K tomu SIII- když jsme byli u aut chvíli před tím než jsme odjížděli,tak do Supa nastoupila holčina odhadem něco před 20 let :D Nám sklaplo :D Akorát nevím,co dělám špatně.Buď mám příliš malý plat a nebo (a to je reálnější) stojím u špatné silnice :D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ondra16V napsal:

Zleva: Tomus,já,Karlos a před ním tam stál sám velký kápo Malta ( :D ) ,Mičurin (Libor),Reesha,Michal,Pitrsman,Ziklik :) 

 

K tomu SIII- když jsme byli u aut chvíli před tím než jsme odjížděli,tak do Supa nastoupila holčina odhadem něco před 20 let :D Nám sklaplo :D Akorát nevím,co dělám špatně.Buď mám příliš malý plat a nebo (a to je reálnější) stojím u špatné silnice :D:D:D 

Ondro,nic špatně určitě neděláš:D....Buď hodně projíš,soudím podle toho,co jsi včera do sebe nacpal:D:D:D a nebo jsme se hold blbě narodili:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...