Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Ondra16V napsal:

Bude,chci to zorganizovat ;)

 

Klidně mi dej termín v prosinci,kdy by Ti to vyhovovalo a můžeme to hned domluvit i na prosinec.

Případně ať napíše i @Malta termín ;) 

 

Asi takto - jako mezní termín bych viděl víkend 16.-17.12. Jinak mi je to jedno, pokud se tedy opět něco nevysype v práci. Ale to nemohu nijak ovlivnit - roky se nic neděj a pak se to zhroutí. No a samozřejmě počasí - to dopředu nikdo neví, za sněhových vánic a náledí je to neproveditelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky aspoň za to málo z dneška :) Aspoň jsme o to víc pokecali ;)

Bohužel je smutné,že opět někteří nahlásí účast a stejně nedojedou,ani nenapíšou,že nepřijedou... Příště už nikomu sraz přes SZ připomínat nebudu,stejně Ti dotyční nedojeli.Příště se na ně můžu z vysoka:horse:;)

Sraz tam měli dneska mimo jiné i Velorexy :scooter:

A řešili jsme ještě jednu věc,to torzo auta je jaká značka a typ? :p 

 

 

 

23315904_1562058733832393_352509014_n.jpg

23360848_1562058620499071_1852926154_n.jpg

23283369_1562058610499072_1543228751_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Ondra16V napsal:

Bohužel...

Příště budu o srazu informovat pouze tady.A já chuj je ještě naháním na fb a píšu jim zprávy.

Klasika, ze stejných důvodů jsme zrušili už zavedený Clintův sraz... Když vidím ty fotky, už se mi zbíhají sliny. Já musel včera trčet celý den v kolbence. Brrrr. Předběžný termín na prosinec už máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vy mi dáváte zabrat teda :D Rád bych dojel, protože Vánoční sraz jsem ještě nikdy nestihl.. ale 17. už musím být dopoledne na horách a to mám cca 1000 km tam.. takže pokud bych měl dojet toho 16, tak v ideální případě pokud se nic nevy*ere tak jenom na otočku.

Každopadně zatím si mě tam napište a kdyby něco dám vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...