Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

jay kay: priste bude driv, nez si myslis :)

Po dohode s jozzim jsme se rozhodli, ze nam strasne chybi sraz s dobrym jidlem a pitim. Jelikoz pristi mesic toho mame hodne a najit vhodny termin je nadlidsky ukol, rozhodli jsme se pro pristi tyden 22. července v 16hod na parkovišti před hotelem Dakol viz mapa:

http://www.mapy.cz/#...633_51.322226_6

Muze se vam zdat, ze tento sraz je brzo, ovsem dnesni bereme jako seznamovaci s nasimi polskymi kolegy a tento jiz bude spolecny, pro mnohe z vas to bude moznost si vynahradit dnesni absenci :) Nechci jmenovat....(Danek, Tom atd) :D :D :D

Na miste je moznost i zahrat si bowling a sportovne se vyzit, tudiz klidne vemte sve drahe polovicky, ja a jozzi vezmem pritelkyne, minimalne verim ze si nenechaji ujit skvele pstrosi maso :)

Tesime se na vas ! :)

Seznam ucastniku:

s-talker + 1

jozzi + 1

Jay Kay + 1

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kukam kukam. Už jsem četl v Ostrava sekci :kol-47: No proberu to doma na skupině a doufám že to tentokrát klapne?

Máme sice v Sobotu narozky od kamarádky,ale na chvilku bych snad mohl. Už kvůli samolepce a Jozzimu ty spreje konečně? Než mi to buchne v kufru....?

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je u me zvykem opet jsem nedorazil :D:(

Cely vikend jsem se hrabal v Coupecku v elektrice. Nejaky pan mistr zrejme nemel pri zapojovani alarmu pajku tak draty jen stocil k sobe a olepil lepici paskou. Pri kazdem prejeti kanalu mi fiat zacal houkat coz nebylo moc prijemne jak pro me tak pro kolemjdouci takze jsem se z garaze neutrhnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...