Jump to content

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?

Kjuba

Recommended Posts

před 11 hodinami, Pawouk napsal:

Už se těším. Aby to do soboty nezavřeli, zase Covid řádí, tam v těch končinách. :rolleyes:

Nejhorší je Ostrava a to je úplně jiný region ;) :D my tu jedeme na slivovici takže... :D

Focení jídla jsem přenechal jiným 😛

Tak přidám aspoň fotku před odjezdem...

IMG_20211016_201126-01.thumb.jpeg.18cdfa3dd9c513d9f79be755658a5214.jpeg

Při odjezdu jsme chvilku drželi kolonu, bohužel ne každý ustál tempo jaké nasadil @Ondra16V 

V tuším Frýdku Místku jsme se po závodu od semaforu, kde mě musím přiznat roznesl na kopytech, rozloučili a já pokračoval směrem na Brno.

Jel jsem si pianko 110 s tím, že by mě mohl ještě dojet @Pawouk , že bychom mohli jet kousek spolu.

Po chvilce mě skutečně dojel nějaký sporťák s modrou oktávkou a fakt se toho nebál, tak jsme spolu takhle chvilku jeli až mě opustil směrem na Olomouc, teď když se dívám na fotky ze srazu, koukám že SPZ nesedí...

Za olomoucem se ozvala fabka, že by posvačila, tak jsme si dali do nosu, ona Vervu, já páreček když jste o něm dneska tak basnili 😉

IMG_20211016_213346.thumb.jpg.0f4e4a7bae98a4a42eb056be543fdd05.jpg

Po příjezdu do Brna jsem zjistil, že jsem nechal doma notebook, takže zítra otočka zpět 😔

• Upvote 6