Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

V 9. 1. 2022 na 12:03, MIgráček napsal:

Omlouvám se, že píši sem, ale nenapadá mě, jak (kde) lépe rychle zjistit. Nevěděl by někdo z vás, kdy přibližně byla ve vašem kraji vydávána série RZ 1TA?

To se nedá jen tak zjistit protože různé magistráty a MěÚ dostávají část sady ne celou sadu takže třeba já dostal na auto písmeno ale vím že se stejným písmenem jezdí naše spolupracovnice snad víc jak rok... Jen auto má prostě přihlášené jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Bullets napsal:

To se nedá jen tak zjistit protože různé magistráty a MěÚ dostávají část sady ne celou sadu takže třeba já dostal na auto písmeno ale vím že se stejným písmenem jezdí naše spolupracovnice snad víc jak rok... Jen auto má prostě přihlášené jinde

Díky, je mi jasný, že je to orientační. Mám vyhlídnuté auto ve vašem kraji, po prvním majiteli, tak jsem si chtěl orientačně ověřit, že RZ tak nějak souhlasí s rokem výroby a první registrace, než začnu přes celou republiku případně řešit víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2021 na 17:38, Ondra16V napsal:

Jelikož se už @Martabtěší na placek, dohodli jsme se, že uděláme další sraz😄

 

22.1. 2022 ve 14:00 v Gutech

 

1. Ondra16V 

2. Martab

3. Pawouk

4. Xmenadis ??

5. ExecutedDonut 

6. Radek Švec

7. Mičurin ??

8. Bullets

9. Jozzi + 1

 

 

 

Kdo dál?

Zatím to vypadá na pěknou účast, je tady ještě někdo, kdo není na seznamu a dorazí?😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...