Přejít na obsah

GSM II a samsung


Feri1

Doporučené příspěvky

Dnes mně bylo v servisu škoda řečeno, že telefon s androidem (Samsung) nepůjde sesynchronizovat s handsfree, že si mám koupit telefon nokii, který s handsfree funguje, , nebo noname handsfree, které funguje se všemi telefony. U nového auta za 1 milion mně fascinuje, že programátoři nejsou schopni do handsfree cosi doplnit, hlavně v kontrastu s tím, že výrobce noname hansfree to bezproblémů zvládnou. Podařilo se někomu dostat kontakty do handsfree ? (nepotřebuji každodenní aktualizaci, ale jednou za čas,...)

Napadá mně jedna šílenost - mám rozbitý displej v htc hd2, který synchronizuje bez problémů - lze počítačem přehodit kontakty v handsfree z profilu HTC HD2 do profilu samsung?

Editováno: , autor: Feri1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mně bylo v servisu škoda řečeno, že telefon s androidem (Samsung) nepůjde sesynchronizovat s handsfree, že si mám koupit telefon nokii, který s handsfree funguje, , nebo noname handsfree, které funguje se všemi telefony. U nového auta za 1 milion mně fascinuje, že programátoři nejsou schopni do handsfree cosi doplnit, hlavně v kontrastu s tím, že výrobce noname hansfree to bezproblémů zvládnou. Podařilo se někomu dostat kontakty do handsfree ? (nepotřebuji každodenní aktualizaci, ale jednou za čas,...)

Napadá mně jedna šílenost - mám rozbitý displej v htc hd2, který synchronizuje bez problémů - lze počítačem přehodit kontakty v handsfree z profilu HTC HD2 do profilu samsung?

Bez problémov som spároval aj Samsung!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde, ale jde to s GSM III, ono je pěkný, že je to auto za mega, ale ty 3000 příplatku za GSM III byl problém? Nějak to nechápu, ale s rSIM to funguje bezproblémů......

Tedy minimálně Galasy SII, který má naprogramován rSIM od SAMSUNGU přímo, nižší řady ho nemají (chyba SAMSUNGU), ale prej existuje od třetích stran........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám S Galaxy SII a Octu z dubna 2011. Normálně fungoval (GSM II). Do upgrade na ICS 4.0 -teď to píše "Stažení telefonního seznamu je nekompletní" a nic s tím nejde udělat. Žena v erese (12/2010) - stejné GSM II, Columbus (to s tím asi nemá nic společného) , stejný telefon, po upgrade na ICS 4.0. naprosto stejná situace. Jde s tím něco udělat?

to Jan 155- hele ony tři litry nejsou moc, ale to by musel někdo z prodejců (někdy-ne vždy) vědět co a jak a proč to použít-já mám "dvojku" v obou autech jen proto, že až do "samostudia" mi všichni řekli "....to stačí".....bohužel "takáto je situácia"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to chápu......

hele ale galaxy SII vždycky potřeboval GSM III, jinak to pokud vím nikdy nejelo...... (ale jistej si nejsem) vždycky to fungovalo jen přes rSIM, nebo se pletu? kolegové? v tom případě tam GSM III možná máš, a v Androidu 4 ten rSIM právě není, mohla by pomoct ta aplikace třetí strany (někde na fóru tu to je)....... je v marketu...... koupíš a mělo by to zase frček jako předtím...... možná axistuje i aplikace na spřístupnění seznamu pro GSM II, ale to nevím, je potřeba hledat.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

máme v obou autech GSM II. Tím jsem si jist. A normálně to fungovalo s Androidem tuším 2.3.5. Otázka je, co myslí kdo tím normálně...Tedy volal jsem a vše s tím spojené :-) S ICS je to tak, že:

-nefunguje automatická aktualizace telefonního seznamu (tedy změníš něco v telefonním seznamu telefonu ale "do auta" to jde jen ručně odeslat, což je nepohodlné)

- a co hlavně přijaté, nepřijaté a odchozí hovory se v autě vůbec nepřepisují-mám tam dva měsíce stará volání a to je vše.

Už to neřeším, nemám jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...práveže hej, alebo aspoň valná väčšina z nás :) preto mi to je divné

ešte ma napadá že sme teraz obmieňali vozový park a všetci máme autá MR 2011 alebo 12 tak či to nebude aj v tom... určite viem že pri GSMIII je rozdiel v jednotkách medzi MR2010 a 2011. tak či to nebude aj pri GSMII

Editováno: , autor: Speeder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...