Přejít na obsah

Spotřeba


MIKO

Doporučené příspěvky

tfuj kompresor/turbo, nechte ho chudaka atmosferou ;-) Me by stacilo odlehcit supa tak o 300kg, pak by to bylo letadlo a chovalo by se to i hned lip v zatackach

 

btw VW ty velky benzinovy atmosfery proste moc neumi, chybi tomu ten sportovni riz co maj ferrari apod ;-) Nemluvim ted jenom o 2.8, ale i o 3.6, 4.0 W8 apod..

 

Aspon to jsou (vetsinou) spolehlivy motory. Mate nekdo zkusensot s stou novou 3.6? Ja s tim jel akorat na predvadecce (a to jeste kvuli 4x4 na snehu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale pojede domu na base od piva :-)

 

---------

 

2.8 byla poslední pravověrná V6 v koncernu VW,škoda,seat ( nepočítaje audi motoru 4.2V8 ve Phaetonu ) ... vše ostatní je VR6. A z toho bez turbínky dostaneš vždy méně koní než z klasické V6 ( od uhlu valcu 70 stupnu )..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Špatně zvolená firma na montáž, za rok a půl nebyli schopni mi to doladit,neumění a nekomunikace. Navíc mi odešli dvě cívky během roka a půl. Další věc, co mě odradila je fakt, že v okruhu 30 km tu máme jen jednu pumpu. Jednou jsem se pěkně při tankování spálil, takže jsem potřeboval obsluhu a tam obsluhuje jeden člověk a mají tam automat a chodí tam na pivo banda místních vypitek a ty musejí ven, blbě čumí a rejpou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to fakt Ukrajina. Služby v háji. Čím dál více se setkávám se špatně odvedenou prací. Skoro každému podnikateli dnes v podnikání jde jen o to, jak okrást co nejvíce zákazníka za účelem obohatit se. Je mo z toho fakt špatně. Taky teď taky řešíme jednoho zevla - rádoby podnikatele, který dostal dost peněz, odvedl špatnou práci a obrací se teď zády...

Prostě hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý SUPE1, to už snad ani není Ukrajina, začíná mi to připadat spíš jako Nigerie, či Mexiko!

Je to opravdu hnus a těch rádoby a nejen podnikatelů je neůrekom. Opravdu nejvyšší čas se poohlédnout po kultivovanější zemi, tady to bude ještě daleko horší. Asi si rozumíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já makám 10 let v Rakousku a za celou dobu se mi z odemčené skříňky(které tam máme všichni cca 40 lidí) se mi neztratili ani euro či koruna! Naše práce(truhlařina) musí být perfektní a když se výjimečně vyskytne reklamace, tak je okamžitě a zadarmo. Pokud nezačneme sami u sebe my dole, nikdy to nebude ono, ale já nám Čechům věřím, to už je ovšem jiné téma než spotřeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...