Přejít na obsah

Spínač světel


tomson1

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Na to aby se ti světla automaticky zapínala a vypínala klíčkem nepotřebuješ vypínač s tunelem/auto. Je to jen o nakódování.

Zdravím, hledal jsem to tu a nikde nic, mám to sice nakodované, ale vadí mi že to nejde trvale vypnout, jen přepnout na obrysovky, když bych si koupil vypínač s tunel light svítilo by mi to na tunel light automaticky a na vypnuto nesvítilo nic? Mam sice maxidot, ale tam to vypnout nejde, O2, 2.0 fsi, 2006

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ale občas se to hodí, když nechám na zahradě auto nastartovane, aby se vyhřalo tak mi přijde zbytečné mít puštěná světla, neumí to novější octavie nastavit na maxidotu? Nepomohla by třeba výměna komfortky když už to nejde udělat vypínačem? Diky

Editováno: , autor: lokystar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Toho jsem si vědom, ale varianta bez funkce auto se strašně špatné shání a když je k dispozici tak je cena přepálená. Mám nějaké známé na vrakovišti a těch s funkcí auto nebo s tunel light tam mají hafo a dali by mi to za pakatel. Jen mě zajímá jestli to pak můžu napojit do svého auta ikdyž nemám dešťový senzor a tudíž ani tunel light a funkci auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám takový dotaz chci se zeptat když při odemknutí vozidla aby se rozsvitili světla tak je potřeba vyměnit za přepínač světel s funkcemi comming-home a leaving-home 1Z0 941 431  3X1 Děkuji, mám Škoda Octavia (combi) RS 2.0 TDI 125 kw, r.v. 2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

David: jestli máš senzor světla a deště, pak stačí výměnit spínač za čtyřpolohový, dotáhnout jeden vodič od spínače světel k BCM/BSG jednotce a dokódovat.

Pokud senzor nemáš, dá se to nakódovat i bez něj, světla se pak rozsvěcují při každém odemčení, nebo jen pokud je spínač světel v poloze zapnutých světel (v závislosti na kódování). Takhle to mám u O2 předface, nevim jestli to jde i u faceliftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, da sa to teda spravit tak ze obyvajny vypinac nula, parkovacky stretavacky vymenit za vypinac ktory ma navyse polohu auto a nakodovat svetla tak aby sa zazali automaticky pri nastartovani iba ked su v polohe auto?

(octavka nema ziadne snimace ani svetelne ani dazdove ani nijake)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínače světel se symbolem TUNEL nebo AUTO zaměnitelné jsou, funkčně jsou úplně stejné, jediný rozdíl je, že ve spínačích s TUNELem se rozsvěcí kontrolka předních mlhovek (silnějším rozsvícením symbolu ve spínači), u spínačů s AUTO kontrolka není, protože jí facelifty mají přímo v budíkách.

// Sakra, měl bych se líp dívat na datum než na něco odpovim..

Editováno: , autor: Sharky487
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, mam Octavii 2 MR2006 s destovym senzorem, nicmene spinac svetel bez polohy AUTO (tunel).

 

Da se zprovoznit automaticke rozsvecovani svetel ve tme pouhou vymenou 3 polohoveho spinace za 4 polohovy + kodovani (kabel mam)?

 

Je spinac s polohou AUTO shodny s tim, kde je ikona tunelu (u toho s AUTO polohou pisou MR2009) viz odkazy?

 

http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel-vicenas-11_11

http://www.cc-autodily.cz/spinac-svetel

 

Dale mi nefunguje regulator jasu pristrojove desky... V aute byla menena navigace Nexus za Columba. Muze to byt zpusobeno tim?

 

Dekuji za jakekoli informace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...