Přejít na obsah

"crvdlikání" motoru


Doporučené příspěvky

Ahoj :-)

Jsem tu nový a zrovna tak jsem nový majitel Fabie II s motorem 1.2 TSI 63KW, vyrobené 05/11

Nezdá se mi jedna věc a to zvláštní "cvrdlikání" na volnoběh. V servisu mi řekli že je to vše v pořádku, údajně to dělají elektromagnetické ventily, nebo něco podobného.

Možné to je, ale rád bych znal názor někoho kdo má stejný motor. Přikládám odkaz k poslechnutí.

Předem díky :-)

http://soundcloud.co...12-06-07-18-09#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky :-) Jen pokud ještě poradíš, jaký olej koupit a kolik? Sice se to tu řeší, ale každý radí něco jiného.

Olej doporučuju to co tam leje přímo koncern a to je castrol longlife II (přesně nevím teď čísla) ale leje se to téměř do všech koncernovejch jak do benzinu tak do dieselu doma ho používáme ve 4 různejch autech s různejma motorama a ok, v servise ho mají ale neuvěřitelně předraženej, na webu se dá sehnat mnohem levnějc. a množství najdeš v příručce ;)

Editováno: , autor: Kawi66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...